МЗС Польщі висунуло нові звинувачення проти України

У Міністерстві закордонних справ Польщі вважають, що Україна досі не розрахувалась за "катинський злочин".

Віце-міністр закордонних справ Польщі Бартош Цихоцький вважає, що "рішення України" ставлять під питання стратегічне партнерство між країнами.

Про це він сказав в коментарі Польській агенції преси (PAP) напередодні відзначення Дня незалежності Польщі.

Говорячи про українсько-польські відносини, польський дипломат чомусь вирішив згадати про злочин у Катині.

На його переконання, "з українського боку бракує рішень, які б сприяли поступові в деяких двосторонніх питаннях, які загально звуться історичним діалогом".

Цихоцький запевняє, що ці питання давно відомо українській стороні.

Ті питання відомі українській стороні багато років. Вони з’явилися не під час поточної каденції Сейму. Це й питання застосування мови радянських часів про польську окупацію. Це й питання церковної власності римо-католицької громади. Це й питання бездумної реабілітації чи глорифікації УПА й браку розплати за катинський злочин, – заявив дипломат.

 "Історична правда" пише, що, скоріш за все, віце-міністр мав на увазі події на Волині часів Другої світової війни, а не розстріл органами НКВС поляків у Катині (теперішня Смоленська область Росії).Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 листопада 2017, 14:28
Гонілку не зламай жебрачка російська. Га-га-га. Тебе не питали, мразь жидовсько-московська.
Відповісти

, 13 листопада 2017, 14:27
Російська калька з малазійським боїнгом: сталось на території України - винуваті українці. Дивно чого не додумались Трампа звинувачувати і вимагати розрахуватись за теракти ІД в США? Звичайно подвійний стандарт не стосується Путіна відносно теракту ІД у Санкт-Петербурзі недавно. Які поляки проти того що Освенцім називали польським концтабором, який був розташований на території Польщі. Цікаво що саме польські шовіністи хочуть виторгувати цими спробами шантажу України? Вони з комплексами і шукають утішення в "історичних рішеннях Сейму проти українців" як москалі? Замісь доганяти рівень життя у Німеччині накнулись на українців пшеки. Туди на заробітки їздять виключно через близкість. По рівню зарплат Польща найневигідніше місце серед європейського напрямку заробітчанства.
Відповісти

, 13 листопада 2017, 16:50
Та вони недавно і до німців пхались з вимогою заплатити за окупацію. Там їх, правда, послали. Може нам просто почати потихеньку на рівні Верховної Ради почати згадувати за операцію "Вісла" чи за договір між порляками та совєтами щодо поділу України. Але без криків спокійно - прийняти і засудити дії поляків.
Відповісти

, 13 листопада 2017, 21:13
Занадто розумна пропозиція для наших дебілів у владі. Вони вміють красти і брехати. Їм простіше сказати що немає ніякої Катині і взагалі вони усі ізраїльтяни, панамці, віргінці, кіпріоти а в Україні на заробітках.
Відповісти

, 13 листопада 2017, 19:33
Росіяни домовлялися з поляками про поділ України? Не сміши, не той рівень. Польщу саму ділили як хотіли.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: