Російська політична еліта може позбутись Путіна – російський політолог назвав терміни

В найближчі кілька місяців російська політична еліта вирішить долю Володимира Путіна, чи варто його залишати на посту президента Росії.

Про це сказав російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський в інтерв'ю виданню "Апостроф".


"Члени путінської мафії вирішують питання – чи залишати їм свого пахана ще на 6 років. Всі ж розуміють, що основним завданням пахана було забезпечення безпеки цих активів. А тепер стає ясно, що він не тільки не забезпечує безпеку, а, цілком можливо, що через його авантюристичну зовнішню політику вони втратять свої активи. Ці два процеси мають практично одні часові терміни, так що в найближчі два-три місяці багато що проясниться ", – сказав політолог.

Коментуючи ситуацію з можливим введенням миротворців на Донбас, Піонтковський сказав, що при правлінні Путіна "блакитні каски" ніколи не візьмуть під контроль російсько-український кордон.

Він також додав, що в разі прийняття іншої кандидатури на пост президента Росії, цілком реально, що російські війська покинуть Донбас.

"Якщо у Москві вирішать, що Путіна потрібно замінити іншою фігурою, то це буде крок до того проміжного рішення, що наступна влада в Москві буде готова піти з Донбасу", – вважає політолог.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 листопада 2017, 16:28
"Россиян" ніхто не запитує і тебе теж. Троль нікчемний, ти опитування серед всіх росіян проводив за них говорити? Пішло звідси недорозвинуте.
Відповісти

, 13 листопада 2017, 16:29
Немає різниці хто дуритиме москалів і відволікатиме їх увагу від перекачування грошей в офшори заходу, а їм війни за війнами штучно створені Кремлем.
Відповісти

, 13 листопада 2017, 19:48
Чхали ми нат вого Путіна. Дивись сама не наваляй у памперс від вигадок про "бандер". Тебе скільки раз відправляли лікуватись від навязливого бачення у всьому "бандер"? Тебе наче загіпнозитували до всього поганого ліпити "бандер" і ненавидіти не знайомих тобі людей, які ніякого тсосунку до тебе на мають. Або ти просто дура. Хе-хе.
Відповісти

, 13 листопада 2017, 22:43
стерли пости бовдури...правди бояться
Відповісти

, 14 листопада 2017, 5:21
рог-жулик
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: