В Івано-Франківську картярський азарт спровокував двох давніх друзів на перестрілку і вбивство

Пiд час сварки один iз товаришiв ухопився за пiстолет, iнший - за нiж, закiнчилося все дуже сумно, пише газета "Експрес".

Четверо друзiв сидiли на кухнi, випивали та грали в карти. Один iз гостей, сусiд i друг дитинства господаря помешкання, часто програвав.

Картярський азарт спровокував двох давніх друзів на перестрілку і вбивство

 

"Чоловiка це дуже розiзлило, -- розповiли в Iвано-франкiвському мiському судi. -- Картяр-невдаха був такий злий, що рiзко встав iз крiсла, дiстав iз кишенi травматичний пiстолет i вистрелив просто у груди господаревi".

Пiсля першого пострiлу хотiв здiйснити й другий, але пiстолет заклинило. Травмований господар, захищаючись, схопив iз тумбочки кухонний нiж та вдарив нападника в лiве плече та лiкоть.

Картяра-невдаху це не зупинило. Вiн вистелив друговi в ногу. I знову зброя пiдвела. Тодi господар, що не тямився вiд лютi та болю, двiчi вдарив нападника ножем у груди.

Вiд травм чоловiк помер на мiсцi. Iншi гостi не змогли завадити трагедiї, бо їх на той момент не було в кухнi. Один спав у кiмнатi, а другий на момент сварки вийшов.

"Обвинувачуваний казав, що не хотiв убивати друга, лише вибити ножем пiстолет, -- додають у судi.

-- Зрештою, пiстолет йому таки вдалося забрати, проте цiною життя друга. Зброю обвинувачуваний викинув iз балкона, нiж поклав в умивальник, а сам викликав "швидку".

Ще до приїзду медикiв намагався надати допомогу потерпiлому й дуже переживав через те, що сталося".

У судi батько та сестра покiйного пiдтвердили, що їхнiй родич та обвинувачуваний товаришували з дитинства й нiколи не сварилися. Але що б хто не казав, людини вже немає серед живих.

Суд визнав чоловiка винним в умисному вбивствi, призначив 7 рокiв позбавлення волi. Також вiн має заплатити 10 800 грн за проведення експертиз.

 

Сабiна РУЖИЦЬКА, газета "Експрес"Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 листопада 2017, 21:24
Обережніше слід у карти грати. Як я розумію обох...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: