На Калущині люди протестом вимагають ремонту аварійної дороги до Бурштина (фото)

13 листопада жителі села Сівка Войнилівська на Калущині перекрили центральну вулицю населеного пункту з вимогою відремонтувати дорогу “Калуш – Бурштин”.

Як розповіла “Галці” сільська голова Сівки Войнилівської Оксана Галка, люди зібралися о 8 годині ранку й опів на 9 розпочали страйк – чекали чиновників, які так і не приїхали.

Люди ходять по пішохідному переході біля школи. Зараз до місцевого населення долучилися мешканці навколишніх сіл, утворився значний затор.

На місці працюють поліціянти, однак люди чекають приїзду першої заступниці голови ОДА Марії Савки та представника “Облавтодору”.

“Ми записувалися на прийом до Гончарука, але з нами зустрічалася пані Савка, підписи збирали стосовно того, що дорога потребує ремонту. До нас обіцяли приїхати, але так і не приїхали. Нам казали, що тендер на виконання робіт відбувся, і щоб ми шукали співфінансування 10% – це 100 тисяч гривень. Ми уже почали шукати гроші, але підрядник відмовився. Цього року провели лише ямковий ремонт.

Людям терпець урвався. Але вони хочуть тільки спілкування, хочуть щоб приїхали чиновники, подивилися,  бо дорога жахлива”, – зауважила сільська голова.

 http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/perekrittya-doroga-3.jpg

 

 http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/perekrittya-doroga-2.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/perekrittya-doroga-4.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/perekrittya-doroga-5.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/perekrittya-doroga-.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 листопада 2017, 22:49
довбойоби....нетам треба страйкувати..нащо дорогу перекривати.....прості люди страждають..хтось спішить...а дорогу треба....
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: