Мер Франківська за нетрадиційні методи

Сьогодні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розпочав оперативну нараду з повідомлення: «Я знайшов можливість подолати наливайки. Йде призов, а в нас недобір 20 чоловік. Тому з 22 години і до ранку робіть рейди по всіх наливайках. Військомат готовий. Будемо застосовувати нетрадиційні методи боротьби. Оточуєте приміщення, переписуєте усіх.
Або до війська підуть 20 працівників з комунальних підприємств, або 20 тунеядців.
Але чому служити в армії мають чемні люди?».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 листопада 2017, 12:43
Важко не погодитись цього разу.
Відповісти

, 14 листопада 2017, 12:43
Хто визначає чемність? Чому безробітних і стомлених беззмістовним вииванням горілки не заохочувати зарплатнею і статусом? Кому треба обовязково тероризувати і залякувати населення? Дебіли перешиті Росію будують в Україні.
Відповісти

, 14 листопада 2017, 17:37
Правду кажете.
Відповісти

, 14 листопада 2017, 12:53
В наші державі гнітюча несправедливість.Мажори балдеют, а "селяни" повинні гинуть в окопах, захищаючи плутократію
Відповісти

, 14 листопада 2017, 17:33
А цей спам до чого?
Відповісти

, 15 листопада 2017, 14:02
Злодії не можуть Європу без насильних призовів влашутвати бо не буде що красти.
Відповісти

, 14 листопада 2017, 17:36
Марцінків не хоче відверто виступути проти облав військоматів, але й не хоче щоб забирали його працівників комунальних служб тому й відсилає ловити хто йому не подобається "в наливайках".
Відповісти

, 17 листопада 2017, 8:47
ця п"янь вам навоює.А потім самостріли,повішання і дезертирство.
Відповісти

, 14 листопада 2017, 23:54
Це не Марцинківа ідея ... Такє розпорядження поступило з Києва...В інших областях включно Київ і Львів вже проходять облави призовників по-кабах і нічних клубах , до речі з допомогою поліціі. В українській правді був репортаж .
Відповісти

, 17 листопада 2017, 8:48
А сам марцинків служив хоч день???Тільки вміє своїм перекривленим ротом пи...ти
Відповісти

, 14 листопада 2017, 23:57
У Львові військові влаштували облаву на студентів: шукали призовників. У Львові біля нічного клубу Парадокс" влаштували облаву за участі військових та поліції. Про це пише місцеве видання "Zaxid.net" з посиланням на повідомлення очевидців події. За даними видання, в ніч на 4 листопада близько 20 військових і кілька поліцейських заблокували популярний серед молоді провулок Крива Липа, де розташовано багато розважальних закладів, і почали перевірку документів. Як повідомила у Facebook очевидець інциденту Софія Галан, проїзд Крива липа перекрили військові. "Перевіряють документи у всіх хлопців призовного віку. Відпускають лише тих, хто має документи або студентський, за умови що денна форма навчання", - зазначила вона. Військові та поліція, за її словами, були у бронежилетах і з масками на обличчях. "На виході з Кривої Липи стояло 5-7 військових, казали, що це в них якась операція, перевіряли студентів, питали, чи вчаться на денній формі. Після пред‘явлення студентського відпускали", – повідомила Галан. За її словами, військові намагалися влаштувати перевірку і всередині нічного клубу "Парадокс". Проведення облави виданню підтвердив керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони Олександр Поронюк. "Військові виконують не свої особисті заходи, а заходи, що стосуються нацбезпеки, адже зараз відбувається призов на службу і багато людей добровільно прийшли і виконують свій обов'язок, а іншим треба дати для цього стимул. Тому, щоб вчасно провести заходи, організовуються такі заходи для вручення повісток. Законодавством це не дуже врегульовано, але можу сказати, що нікому наручники не одягали", – заявив Поронюк. Інформації про кількість вручених повісток немає. Військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко повідомив, що усі деталі щодо спецоперації у провулку Крива Липа озвучать на спеціальному брифінгу. У свою чергу речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська заявила, що поліція участі у цих подіях не брала. У військовому комісаріаті Львівської області нічну облаву не коментують. У Міноборони України наразі коментар з цього приводу отримати не вдалося. Як відомо, у Києві в ніч на 28 жовтня поліція влаштувала облаву у закладі "Jugendhub", де проходив музичний захід, та затримала відвідувачів хабу, доправивши їх до відділку поліції та військкомату. До відвідувачів було застосовано надмірну силу, їх били, обшукували та забирали особисті речі. При цьому силовики не пред'явили жодних документів. У столичному главку поліції заявили, що під час обшуку у закладі "Jugendhub" затримали 17 осіб, у яких вилучили наркотичні засоби, виявлено 11 малолітніх та 32 особи, які ухиляються від призову на строкову службу http://www.pravda.com.ua/news/2017/11/4/7160686/
Відповісти

, 15 листопада 2017, 14:03
Не новина ще однієї ганьби влади хрін зна кого.
Відповісти

, 16 листопада 2017, 16:35
Облави як за часів Гітлера. Бабця розказувала. Приїзджали вантажівками фашисти гестапівці перекривали центр міста там де ринки, чи де центральні площі і всіх молодих грузили на ті машини, потім товарняками гнали нах Фатерлянд працювати на велику обєднану Європу - Третій Рейх. Але навіть Гітлер, Сталін, Ленін чи якісь там Піночет не додумаалися відловлювати народ на гарматне мясо в окопи. Це суто вальцманівська придумка
Відповісти

, 17 листопада 2017, 8:52
А собода і є гестапівці.Вони ще своє покажуть.Марцинків вже давав розпорядження людей за місто вивозити.Ви подивіться на їхню муніципальну гвардію.Якийсь зброд немитий і бородатий,приїхали до Франківська невідомо звідки.
Відповісти

, 16 листопада 2017, 17:30
Я думав що від майданутих черга до військомату... А виходить як завжди патріоти на чужому х?ююю хочуть в рай заїхати.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: