Володимир Кличко отримав гнівного листа з погрозами від відомого боксера (фото)

Британський боксер Тайсон Ф'юрі написав гнівного листа Володимиру Кличку. У документі спортсмен не обійшовся без погроз.

Відповідний запис Тайсон Ф'юрі розмістив на свої сторінці у Twitter.

Боксер циганського походження, який зустрічався на рингу з Володимиром Кличком, обурився через коментарі українця в пресі. Чоловік вирішив нагадати колишньому чемпіону світу, що колись спортсмен зазнав поразки при зустрічі з ним.

Хвилю негативних емоцій спровокували слова Володимира Кличка про повагу до Ентоні Джошуа. Українець захоплюється його майстерністю після технічної поразки. Водночас, за словами Тайсона Ф'юрі, у поєдинку з ним боксер "не міг завдати жодного удару". Окрім цього, чоловік переконаний, що вони обидвоє знають, хто насправді кращий.

Володимире, я не розумію, чому ти так озлоблений після поразки циганському королю. Ти постійно говориш про поразку від Джошуа, кажеш, який він великий. Але той поєдинок ти програв технічним нокаутом. До самого кінця зберігалися шанси 50 на 50. Ну а в нашому протистоянні ти не зміг завдати жодного удару, я примушував тебе промахуватися і просто грався з тобою в рингу,– заявив Тайсон Ф'юрі.

Не обійшовся лист без погроз. Ф'юрі запевнив, що буде завжди снитися Кличку у жахах, тому він ніколи не забуде про "цигана".

"Я буду завжди приходити в твоїх кошмарах, доктор Кличко, і ти завжди будеш пам'ятати про те, що не зумів перемогти товстого цигана", – додав Тайсон Ф'юрі.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 листопада 2017, 11:31
знову нюхнув циган.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Спорт: