Франківські викладачі з Мариною Порошенко говорили про інклюзивну освіту (фото)

10 листопада на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся IIІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Інклюзія в Новій українській школі: виклики сьогодення».

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/3.jpeg

 

Конґрес об’єднав понад 600 зарубіжних і вітчизняних учених з усіх реґіонів України, що засвідчує актуальність і затребуваність окресленої проблеми. Прикарпатський національний університет на заході представляли докторка педагогічних наук, професорка Олена Будник та кандидатка педагогічних наук, доцентка Інна Червінська.

Захід відкрила Марина Порошенко, голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка. Звертаючись до учасників вона наголосила на актуальності проблеми реформування інклюзивної освіти України задля закріплення державою права навчатися дітей з особливими освітніми потребами нарівні зі своїми однолітками в умовах інклюзивного середовища. Також Порошенко вказала на важливості проведення такого заходу, який об’єднує науковців і практиків у цій важливій сфері.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/2.jpg

 

«Тільки в новому навчальному році кількість «особливих» учнів у загальноосвітніх закладах збільшилася на 25%», – зазначила Марина Порошенко.

Предметом обговорення Конгресу стали: теоретико-методичні та нормативно-правові засади інклюзивної освіти; організаційно-педагогічні та соціально-психологічні аспекти інклюзивного навчання, деінституалізаційні процеси в освіті дітей з особливими потребами; сучасні змістові аспекти й технологічні напрями реабілітації дітей з особливими потребами; професійне співробітництво різнопрофільних фахівців в інклюзивному навчальному закладі; питання підготовки фахівців до роботи в умовах інклюзії та інші.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/11.jpg

 

Під час роботи Конґресу провели низку панельних дискусій, майстер-класів і тренінгів щодо практичного використання технологій інклюзивного навчання дітей та молоді. Достатньо різноманітною була виставка педагогічного інструментарію, навчально-методичного забезпечення інклюзивного процесу, що знайде своє подальше втілення у викладанні психолого-педагогічних дисциплін для студентів спеціальності «Початкова освіта» (спеціалізація «Інклюзивна освіта»), проектуванні інклюзивного середовища у навчальних закладах різних рівнів, йдеться на сайті Прикарпатського національного університету.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/4.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/6.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/7.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: