Захарченко хоче влаштувати у "ДНР" голодомор: з'явилась резонансна заява (фото)

На окупованому Донбасі бойовики так званої "ДНР" будуть вилучати у місцевих жителів урожай.

Такий "указ" підписав ватажок "ДНР" Олександр Захарченко.

"Урожай сільськогосподарських рослин і плодових кущів, виноградників і дерев, вирощений на самовільно використаних земельних ділянках державної та муніципальної форм власності, є власністю "ДНР"", – йдеться в "указі".

Тож жителям "ДНР" забороняється розпоряджатися врожаєм, отриманим у результаті" самовільного використання земельних ділянок".

Окрім того, у документі зазначено, що у випадку "самовільного розпорядження врожаєм" люди зобов'язані відшкодувати його вартість "Міністерству доходів і зборів".

Цікавим є і факт, що так званий "указ" починає діяти не з листопада, а з червня 2017 року, тобто людям, які проживають на окупованих територіях, доведеться передати бойовикам вже давно зібраний урожай.

Такі кошти вважаються коштами, отриманими від реалізації безхазяйного, конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність "ДНР" і повинні належати до республіканського або місцевого бюджету,– йдеться в "документі".

Додамо, схожі укази видавалися Йосипом Сталіним у 1932 році під час Голодомору, репресивний закон про охорону державного майна отримав назву "Закон про п'ять колосків".
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: