Скільки диких тварин можна буде вбити цього року на Прикарпатті (перелік)

В мисливських угіддях Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства триває сезон полювання  на хутрових звірів та копитних тварин.

Результат пошуку зображень за запитом "зимове полювання на оленя"

 

Для участі у полюванні мисливці повинні мати при собі наступні документи: посвідчення мисливця, контрольну картку, дозвіл на користування зброєю та мисливський паспорт на мисливських собак, інформує WestNews.

Мисливське господарство ведуть  14 підприємств Івано-Франківського ОУЛМГ. На Прикарпатті налічується  понад 3 тисячі активних мисливців.

Згідно лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2017/2018, на території користувачів мисливських угідь, підпорядкованих державним лісовим господарствам, дозволено добути 29 голів оленя європейського, 2- оленя плямистого, 2-лані, 80- козулі , 110- кабана.

За порушення правил  полювання особи несуть адміністративну відповідальність за статтею 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 102 до 1020 гривень, на посадових осіб — від 510 до 1530 гривень.

 

За грубі порушення правил полювання (браконьєрство) передбачена кримінальна відповідальність.

За незаконне знищення оленя європейського зловмисник зобов’язаний сплатити до 60 тисяч гривень, оленя плямистого – до 50 тисяч гривень, козулі – до 32 тисяч гривень.

В 2017 році на території державних лісових господарств Івано-Франківської області вже складено 76 протоколів про порушення правил полювання та накладено штрафів на суму 33494 гривень.

В січні – лютому 2018 року по завершенні сезону полювання мисливствознавці та єгері проведуть первинний облік чисельності мисливських тварин.

При такому розрахунку враховуються показники приросту мисливських звірів та оптимальної чисельності, тобто тієї кількості тварин, яку може «прогодувати» той чи інший мисливський ревір.

До слова, у сусідній області лісничий полює на червонокнижних тварин. На Закарпатті лісничий Володиир Кабаль “прославився” після того, як в мережу потрапилися фото із добутими ним “трофеями”, занесеними до Червоної книги України – карпатською риссю та тетеруком.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 15 листопада 2017, 15:06
Це ви про кого?
Відповісти

, 15 листопада 2017, 16:11
Вбивці! Ви що, голодні? Що за задоволення -ВБИВАТИ ?
Відповісти

, 15 листопада 2017, 16:42
заборонити полювання на 20 років
Відповісти

, 15 листопада 2017, 17:31
краще би відкрили на кабанів верховної ради.. користі було б більше
Відповісти

, 15 листопада 2017, 17:48
дайте квоту на відстріл жидів при владі
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: