Командування прикарпатської бригади обіцяє розібратися з інцидентом у Попасній

Нагадаємо, що днями у Попасній військові вистрілили з автомата в 64-річну місцеву жительку. З вогнепальними пораненнями жінку доправили в Дніпропетровську обласну лікарню імені Мечникова.

 

Зараз жінка перебуває в реанімації дніпровської лікарні у тяжкому стані, прооперовану пенсіонерку очікують нові операції.

 

Голова Попаснянської РДА стверджує, що бійці ЗСУ були напідпитку. Натомість, Окрема Гірсько-Штурмова Бригада, яка дислокується на Прикарпатті, засуджує вчинок своїх військовослужбовців та чекає на розслідування.

 

"Всі ми знаємо, що ЗСУ є гарантом нашої безпеки та з гідністю боронять наш край від російського агресора. До цієї категорії відноситься і наша бригада. Ми до останнього подиху будемо боронити свій край від загарбника та допомагати нашому народові.

 

Але, не зважаючи на всі зусилля особового складу, в нас трапилась неприємна подія, про яку ми хочемо розповісти. Ми засуджуємо негідний вчинок наших колег. Водночас хочемо запобігти спробі викривлення інформації російськими «пропагандонами» та їх місцевими посібниками.


13 листопада двоє наших військовослужбовців, перебуваючи в м. Попасна, з незрозумілих причин поранили цивільну особу в стегно.


Для командування бригади та її особового складу принциповим є питання ретельного розслідування відповідними компетентними органами причин та обставин того, що сталося. Цілком та повністю ми будемо сприяти слідству в розслідуванні даної справи. Люди - вони різні. Вчинити помилку може кожен. Та кожен повинен і відповідати за свої дії.


Ми засуджуємо такий негідний вчинок та прикладемо усіх зусиль для притягнення винних осіб до відповідальності. Також ми нікому не дозволимо паплюжити честь і гідність захисника України", - йдеться у дописі.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 16 листопада 2017, 21:16
Ох...іти можна ,що це алкоголічне бидло там витворяє по людях заради розваги стріляють....
Відповісти

, 16 листопада 2017, 22:34
Ще голові Попаснянської РДА треба кулю в лоб щоб угомонився!!!
Відповісти

, 16 листопада 2017, 23:14
Щоб не дозволити паплюжити честь і гідність,то треба її ще мати, честь і гідність.Ляпота,якийсь ненормальний.Воно пише,що Окрема Гірсько-Штупмова бригада засуджує вчинок....Це як?Суки довбані,а прізвища є? Алкашня по дюдях,як по горобцях стріляє.Захисники ви наші,це не помилка,це злочин.У відповідального командира такого не буває.
Відповісти

, 17 листопада 2017, 3:34
Що вони там бухають?
Відповісти

, 21 листопада 2017, 0:02
Виродки є всюди. Якщо наші до такого допускаються, то можна уявити, що б витворяли російські "визволителі" на українських землях.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: