На Прикарпатті склали карту місць, де не можна ловити рибу

З 1 листопада 2017 року заборонено ловити рибу на її зимувальних ямах до закінчення зимового періоду. Карту цих місць склав Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

Результат пошуку зображень за запитом "рибалки"

 

Інтерактивну Карту зимувальних ям в Івано-Франківській област можна переглянути за посиланням.

Інформація, нанесена на Карту, регламентується наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області від 26.10.2017 № 92 «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах».

Івано-Франківський рибоохоронний патруль закликає рибалок дотримуватись даної заборони. У разі виявлення порушень, винні особи будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства.

 “Звертаємо увагу, що заборона на вилов риби застосовується з метою оновлення та збереження популяції водних біоресурсів”, – наголошують у прес-службі патруля.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 17 листопада 2017, 11:44
шановні розробники карт...ви хоч уявляєте де ті ями саме знаходиться?????що ви там розмітили??? яким словом вас назвати за таку розробку....яким роком розмітки ям ви користуєтесь???? це я ка яма на автомочті у сівці войнилівський дебіли????нема там ями...вона нижче біля дробілки...там де шутер беруть..де понтонний міст від літа до льодоставу стоїть....там яма....там косять рибу...і там нікого нема з патруля...слів нехватає як ще обізвати той наш рибпатруль
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: