Геращенко оприлюднив компромат на очільника НАБУ Ситника (відео)

Колишній радник МВС і депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко опублікував резонансний фрагмент аудіозапису, на якому людина, що є голосом схожою на директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, перевищує службові повноваження та розголошує секретну інформацію.

Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.

За словами нардепа, антикорупціонер зачитує стороннім особам матеріали прослуховування телефону дружини колишнього заступника військового прокурора Костянтина Кулика – Ірини Німець.

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко своєю чергою переконує, що конфлікт інтересів між Геращенком і Ситником виник через розслідуванням НАБУ "справи про рюкзаки", у якій фігурує син міністра внутрішніх справ України Олександр Аваков, пише "Гордон".

До слова, у мережі можна знайти і повний запис цієї розмови – його опублікував користувач сервісу Soundcloud під ніком NABU leaks.

"Вони з мене мільйонерку зробили. Тепер шукають, де я взяла свої мільйони". "Ти їм скажи, що заробила іншим шляхом. Скажи, що цей шлях не заборонено". – "Вони не вірять. А якщо мені подарували, я мала заплатити податок із подарунка". – "Натурою?!" – "Податок із подарунка. За це теж сплачують. Якщо навіть на**ктала, усе одно плати податок. Тому, як воно для нас всіх закінчиться, дуже складно вгадати", – йдеться в аудіозапису, на якому один зі співрозмовників цитує, за його словами, розмову дружини Кулика з подругою про підготовлювані в неї обшуки.

"Якщо під час майбутніх розслідувань підтвердиться, що на цьому аудіозапису директор НАБУ справді розголошує стороннім особам матеріали досудового слідства, що становлять державну таємницю, то це буде означати, що Артема Ситника слід притягнути до кримінальної відповідальності за статтями: "розголошення державної таємниці", "розголошення матеріалів досудового слідства" та "перевищення службових повноважень", – зауважив Геращенко.

Як пояснює він, Ситник, зокрема, розголошує матеріали прослуховування телефону без дотримання встановленої законом процедури, оприлюднює стороннім особам матеріали прослуховування телефону та розголошує дані досудового слідства у власних PR-інтересах.

У зв’язку з цим представник "Народного фронту" публічно звернувся до Генерального прокурора Юрія Луценка, очільника САП Назара Холодницького, голови СБУ Василя Грицака з закликом перевірити вищезазначену інформацію.

Увага! Нецензурна лексика! (18+)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 17 листопада 2017, 15:57
Сьогодні випадково на 112 спостерігав за засіданням комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. Це триндець товариші! Головував Пашинський. Син котрого у укроборонпромі керує, і який розстріляв якось на дорозі, який став машину ремонутвати поки депутат їхав. Тут же Береза, котрий побив чоловікан стадіоні. Вінник флюгерний, котрому уже блокада в радість і нема "падіння економіки з недоотриманих податків" і не "збільшилась в ополченців армія звільненими через блокаду робітниками". І ще подібні персонажі. Про що думаєте говорили? Хто дрімав і відбував номер, а більшість потворювали телевізійну пропаганду яку раінше. Та жалілись на НАБУ кожен за свої обіди. В кінці переціловуючись і хвалячи один одного за виступи котрись журналіст не витримав і вже покидаючого ценікчемне дійство Пашинського запитав: "а яка тема засідання комітету була?". "З питань розкрадання в армії" - спробував серйозним голосом відповісти Пашинський. Подумалось, як такі люди можуть керувати державою приймати рішення по законопроектам? Та ж вони настільки непрофесійні болтуни випадкові що побачивши таке засідання комітету оборони і національної безпеки задється Придністровя нас може завоювати, не те що Росія. Одне зрозуміло. НАБУ не зупиняйся. Чи це для США чи ЦРУ байдуже, але хоч так заплатять за те що творять з країною ці злодії дурні.
Відповісти

, 17 листопада 2017, 19:05
Єдине зауваження не Береза, а Бляхер громадянини Ізраїлю. Березу і вишиванку то він вже в Україні на себе натягнув
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: