З краном і завалами цегли: В мережі показали, як реставрують солодовий цех (фото)

В Івано-Франківську почались активні роботи на пам'ятці архітектури - солодовому цеху.

Франківець Петро Гой виклав в мережу світлини "реставрації" солодового цеху.

"Солодовий цех колишньої пивоварні сьогодні... Івано-Франківські т.зв. реставратори дуже суворі. Свою реставрацію без багатотонного крана вони навіть не починають. Кран має жовтоблакитні полоси. Україна - це Європа, ми - богообрана нація, нація патріотів і дуже порядних людей", - обурюється чоловік.

Світлина від Petro  Goy.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що зараз відбувається на території солодового цеху. Після цього стало відомо, що чекає на пам'ятку після "реставрації", а через декілька днів там розпочалися будівельні роботи. Тоді представники ініціативної групи  запевняли, що ні теперішній власник, ні відповідні служби не хочуть представити на розгляд громадськості реставраційні документи, проте запевняють, що там все добре. Пізніше стало відомо, як реставруватимуть архітектурну пам'ятку Франківська солодовий цех. Власник вирішив облаштувати там міні-броварню з рестораном.

 

news-image: З краном і завалами цегли: В мережі показали, як реставрують солодовий цехЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 18 листопада 2017, 18:33
якщо у них є всі ліцензії і досвід робіт то почекайте результата а так говорити немає про що бо багато є деколи шуму а потім ніхто навіть невибачається а те що ганили виходить гарним і європейським так буде і тут і на озері і на шевченка потрібно почекати трохи
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: