Прокуратура Криму ініціює міжнародний суд щодо анексії півострова

Прокуратура АРК хоче ініціювати міжнародний судовий процес через анексію Криму Росією за прикладом Нюрнберзького процесу.

Результат пошуку зображень за запитом "крим це україна"

 

Про це повідомив прокурор АРК Гюндуз Мамедов, зазначається на сайті прокуратури Криму.

За його словами, на початку поточного року він поставив завдання своїм працівникам сформувати доказову базу для розгляду фактів, пов'язаних з воєнними злочинами, а саме - злочинами проти людяності, геноциду, які вчиняються окупантами на території півострова, в Міжнародному кримінальному суді.

"Наша мета: ініціювати міжнародний судовий процес проти окупаційної влади за прикладом Нюрнберзького процесу. До відповідальності повинні бути притягнуті не лише виконавці, а й ті, хто віддавав злочинні накази", - констатує прокурор.

Він зазначає, що спільно з неурядовими правозахисними громадськими організаціями підготовлено перше інформаційне повідомлення, яке скерують до Міжнародного кримінального суду. На завершальній стадії є ще одне.

"Тобто, можу відверто запевнити, що ми впевнено крокуємо до початку розслідування у Гаазі злочинів, що вчиняються в Криму, та сподіваюся на міжнародний судовий процес, подібний Нюрнберзького процесу", - сказав Мамедов.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 21 листопада 2017, 13:35
В міжнародномих судах Україну відразу посилають на хир через переслідування політичних дисидентів, політвязнів, вбивства журналістів, репресії за свободу слова, політичні та релігійні погляди, погроми ромів, етнічні чистки, утиски нацменшин, заборону розмовляти рідними мовами угорцям, румунам, грекам, болгарам, полякам, русинам, молдаванам, білорусам та іншим численним діаспорам. Можете цей папірець використати на унітаз буде більше користі
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: