Франківські патрульні взялися за перевірку міських маршруток

В період з 17 листопада до 17 грудня Патрульна поліція Івано-Франківська проводить комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник-зима».

Заходи спрямовані на дотримання перевізниками правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

В цей період працівники поліції спільно з працівниками Укртрансбезпеки проведуть низку заходів, спрямованих на попередження та виявлення порушень вимог безпеки водіями автобусів під час здійснення ними регулярних перевезень.

Зокрема, особливу увагу патрульні звертатимуть на підготовку автобусів до використання в осінньо-зимовий період, технічний стан транспортних засобів та порушення водіями вимог дорожніх знаків і розмітки, правил посадки-висадки пасажирів і керування без дозвільних документів.

“Шановні перевізники та водії автобусів! Просимо вас бути свідомими та відповідальними!, – закликають у патрульній поліції міста.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 21 листопада 2017, 13:29
Бля, ще там цих їбланів не ставало. Дивіться передачу по місцевому показували інтервю з тим смердючим мусором. То воно каже на повному умняку, що поліція івано франківська їздить на виклики до бабусь відчиняти двері, мити посуд і читати дітям казки на ніч. Це діагноз, повна клініка. При тому що на вулицю стрьомно виходити навіть в день. Такого розгулу злочинності не було навіть під час світових війн
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: