Нардеп оприлюднив рецепт перемоги України над Росією (відео)

Україна може забрати Крим та Донбас лише військовим шляхом, однак спершу варто послаблювати саму Росію, в якої є дуже багато проблем, тобто варто діяти так, як робив Кремль, коли окупував півострів.
Андрій Білецький


Таку заяву зробив екс-командир полку "Азов" і народний депутата Андрій Білецький у ефірі телеканалу News One.

"За два тижні, як нам заявляв Порошенко, неможливо. Це надзвичайно складне питання. Росія мріяла про захоплення Криму з 1991 року, і у неї на це пішло чимало часу – за великим рахунком 13 років", – зауважив він.

За його словами, Кремль здійснив анексію півострова, коли Україна була ослабленою.

"Це і є рецепт, як треба діяти Україні. Таким же самим способом потрібно послаблювати Росію зсередини, а це можливо, тому що там є багато внутрішніх, національних, соціальних, релігійних проблем. Є моменти, є точки, по яким можна бити", – підкреслив політик.

Водночас він наголосив, що слід послаблювати Росію "геополітично" та зміцнювати українську армію, для того щоб потім напасти на сусідню державу.

"Далі коли прийде слушний момент, – виключно військовий шлях. Дипломатія буде потрібною потім. Для того, щоб укласти хороший світ за столом переговорів", – вважає Білецький.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 21 листопада 2017, 11:38
Это молодое,вонючее чмо собралось Россию завоевать?Дебилоурод без мозгов!
Відповісти

, 21 листопада 2017, 13:07
"варто діяти так, як робив Кремль" - правильно каже. Все треба робити як говорить Путін. Вже давно би жили як сир в маслі. Нам потрібен руській мір. Навіть жидобандерівець це визнав
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: