Обговорено порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук та його заступник Володимир Ковальчук провели робочу зустріч з регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області Оксаною Устимчук та регіональним координатором взаємодії з громадськістю уповноваженого в області Світланою Дем᾽янчук.

Основна тема робочої зустрічі присвячена змінам до Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 28 грудня 2011 року № 1363 «Про затвердження порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання осіб».

В ході зустрічі було детально розглянуто механізм призначення адвоката для надання безоплатної вторинної правової допомоги затриманій особі в результаті повідомлення про таке затримання Уповноваженим з прав людини або його представниками чи регіональними представництвами для ефективної реалізації постанови Кабінету міністрів України від 18 жовтня 2017 року №793 «Про внесення змін до порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою».

Михайло Євчук вказав на типові проблеми, які виникають в ході інформування центрів, про випадки затримання осіб у кримінальному процесі.

Заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області Ігор Королик наголосив на продуктивному налагодженні співпраці та шляхах удосконалення механізму інформування регіонального та місцевих центрів про випадки затримання у кримінальному процесі.

Регіональний представник Оксана Устимчук та координатор взаємодії з громадськістю Світлана Дем᾽янчук уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області запропонували директору Регіонального центру Михайлу Євчуку долучитись разом з працівникам системи безоплатної правової допомоги до здійснення соціальних проектів, які найближчим часом будуть реалізовуватись.

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою: вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ. Телефон: (034) 255-61-13, Е-mail: office.frankivsk@legalaid.gov.ua. Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України).

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: