У Городенці планують створити музей Героїв Небесної Сотні

Про те, що в Городенці може з`явитися музей Героїв Небесної Сотні йшлося на останньому засіданні Городенківської міської ради 16 листопада, пише ГК.

Результат пошуку зображень за запитом "небесна сотня"

 

До депутатів звернувся Іван Григорчук від громадського об`єднання “Правиця”. Він зазначив, що місто потребує створення такого музею для збереження пам`яті і зайнятися цим мають, безумовно, молоді люди:

“Нам потрібний такий музей, за його фінансування готова взятися кредитна спілка. Кому, як не вам, зберігати і передавати історію України?”, – зазначив Іван Григорчук.

Депутати одноголосно погодилися з тим, що такий музей у місті створити варто, але якщо вже братися за таку справу, то робити це потрібно відповідально:

“Якщо робити музей – то сучасний: мультимедія, 3D, варто писати проект, може вийде залучити фінансування з-за кордону. За це потрібно братися відповідально”, – переконаний в.о. міського голови Любомир Музичка.

Депутати вирішити поки що не віддавати якесь приміщення під музей, а трішки зачекати. У місті проводитимуть вибори нового голови, можливо буде створена громада. Будуть звільнені деякі приміщення, знайдуть місця для державних установ, тоді ж пошукають місце для майбутнього сучасного музею.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: