Коломийщину відвідала делегація працівників культури Луганської області (фото, відео)

У рамках дворічної Програми національних обмінів за підтримки Євросоюзу та фонду національної демократії, на Коломийщині перебувала делегація працівників культури Луганської області.Повідомляє НТК


У складі делегації прибули: начальник відділу культури Новопсковської райдержадміністрації Ольга Козлова, директор Новопсковської ЦБС Ірина  Грачова, заступник директора по роботі з дітьми Надія Бакаєва, ініціатор написання проекту – завідувачка селищною бібліотекою Оксана Бабкіна.

Гості познайомились з роботою бібліотеки-філії у Раківчику. Завбібліотекою Мирослава Андрусяк та раківчицький сільський голова Василь Заграновський розповіли про роботу і матеріально-технічну базу закладу культури.

Також оглянули Коломийську центральну районну бібліотеку, де побували на зустрічі з творчістю поета-дисидента Олекси Різниківа.

Щире захоплення викликала екскурсія музеєм писанкового розпису. Відвідали Коломийську міську бібліотеку для дітей №1, Собор Преображення Господнього УГКЦ.

На згадку про перебування на Коломийщині  луганчани отримали презентаційну друковану продукцію.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: