З початку року працівники внутрішньої безпеки ДФС Прикарпаття провели 51 службову перевірку

Як повідомили у відділі внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Івано-Франківській області, протягом січня-жовтня 2017 року працівниками підрозділу проведено 51 службову перевірку щодо діяльності працівників податкової та митниці, в т.ч. розглянуто 24 скарги та звернення на їх дії від платників податків. У 27 випадках інформація про неправомірні чи корупційні дії працівників ДФС знайшла своє підтвердження.  

Як наслідок, на підставі подань відділу внутрішньої безпеки до дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 14 працівників, з них трьох працівників звільнено з роботи, вісьмом оголошено зауваження чи догани, а трьох позбавлено премій.

Крім того, 10 матеріалів направлено до правоохоронних органів для інформування та надання правової оцінки діям посадових осіб відомства області, відкрито 2 кримінальних провадження щодо законності дій посадових осіб Івано-Франківської митниці ДФС.

Також з метою запобігання, попередження, припинення корупційних проявів та зменшення рівня корупції в системі органів фіскальної служби області, працівниками відділу проведено 372 профілактичних заходи, виступи, бесіди, лекції серед працівників податкової служби та митниці. 

Нагадаємо, для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання з метою подолання проявів корупції, усунення непорозумінь у спілкуванні громадян з посадовими особами органів Державної фіскальної служби або неякісного обслуговування працівниками ДФС, діє антикорупційних сервіс «Пульс». Номер цілодобової телефонної лінії: (0800) 501-00-07 напрямок «4».Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: