Обережно стара міліція повертається на дороги! Услід за Тисменицьким районом, відзначились калуські екс-міліціонери (відео)

Обережно стара міліція повертається на дороги! Услід за Тисменицьким районом, відзначились калуські екс-міліціонери 

 

Результат пошуку зображень за запитом "українське даі мем"

В Калуші патруль поліції зупинив авто громадянина. Не повідомивши про причину зупинки ТЗ поліцейські запідозрили його у порушенні ст. 130 КУПАП, відсторонили водія від керування.

Cпілкуючись з водієм поліцейські наполягали проїхати для перевірки на стан сп’яніння в медзаклад. Після неодноразових пропозицій водія пройти тест на місці зупинки, поліцейські продовжували наполягати на проїзді в медзаклад. Нібито, перевірка Драгером на місці запинки є лише “попередньою”. Принаймні в цьому водія переконували поліцейські.

“На місці, ви не в повному порядку пройдете. Ви всерівно будете проїжджати в лікарню. Після того (огляду на місці, – ред.) вам всерівно прийдеться проїжджати в медичний заклад,  – повідомив старший сержант поліції Калуша Луцин. – Щоб ви собі знали – відмова проїзду в медичний заклад прирівнюється законом до алкогольного сп’яніння… Я ж вам кажу: ви будете в лікарні проходити огляд“.

Утім, водій “не бачив сенсу” рухатись в лікарню і був готовий проходити виявлення на місці зупинки. Для доведення правомірності своїєї позиції водій зачитував патрульному відповідні пункти ПДР, КУПАП та Порядку виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

У підсумку, тест на алкоголь, для продення якого калуські поліцейські викликали “підмогу” з обласного центру, виявився негативним. Зате громадянин кілька годин провів в автівці на узбіччі дороги. На водія також не було складено протоколу затримання, хоча його фактично затримали.

Відео події водій виклав у мережу.

“Напевне, в Івано-Франківській області, поліцаям поставили план по протоколах за ст.130. Інакше чим пояснити, дії патрульних поліцаїв в Франківську? дії поліціїв в Калуші? З достовірного джерела в поліції Прикарпаття, стало відомо, що ніяких планів по протоколам і постановам, немає, але за невиконання цього неіснуючого плану, з поліцаїв знімають частину зарплати, от і стараються, правдами і не правдами, строчити адмінматеріали“, – пише автор відео на каналі DAIhm.

Довідка: 

ІНСТРУКЦІЯ 
про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції

6. Огляд на стан сп’яніння проводиться:

поліцейським на місці зупинки транспортного засобу з використанням спеціальних технічних засобів, дозволених до застосування МОЗ та Держспоживстандартом (далі – спеціальні технічні засоби);

лікарем закладу охорони здоров’я (у сільській місцевості за відсутності лікаря – фельдшером фельдшерсько-акушерського пункту, який пройшов спеціальну підготовку).

7. У разі відмови водія транспортного засобу від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу або його незгоди з результатами огляду, проведеного поліцейським, такий огляд проводиться в найближчому закладі охорони здоров’я, якому надано право на його проведення відповідно до статті 266 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – заклад охорони здоров’я).

 

Нагадаємо, що Екс-міліція повернулась на дороги. На Прикарпатті правоохоронці знову намагаються збирати гроші із водіїв? (відео)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 29 листопада 2017, 15:36
Чого ти чекав годину поки тим під...сам привезуть драгер? Це бля покращена ПОЛІЦІЯ. ПІД...РАСНЯ
Відповісти

, 29 листопада 2017, 16:35
а хто керівник мвс а які стосунки у нього з порошенком після арешту авакова-молодшого ОСЬ вам пояснення чому роблять такі дії---щоб викликати гнів на владу яка безумовно її провокує і сама АЛЕ потрібно памятати що таке бидло ми маємо право наказувати бо вони хочуть нас просто пограбувати
Відповісти

, 29 листопада 2017, 19:14
Назва змінилась-а люди ''тєже''.
Відповісти

, 29 листопада 2017, 19:39
То чому не скавулите про продажність суддів, які закривають ці недолугі справи.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: