Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні ми розповідаємо про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Сучасна українська книга».

Макс Кідрук «Любов і піраньї»
 

 
З анотації: «Будь-хто у своєму житті тікав від проблем. Але мало хто робив це буквально, покинувши всі непорозуміння з коханою та вирушивши у подорож Бразилією! Цього разу в Макса вперше не було плану подорожі, заброньованих костелів та квитків, а натомість була компанія київських «білих комірців», які вирішили, що зимова відпустка з фотополюванням на кайманів і піраній у Пантаналі більш екзотична, ніж пляжі Єгипту чи лижні траси Карпат. Тепер най безлюдніша у світі та водночас сповнена життям волога савана щомиті насміхатиметься з офісної пихи та вражатиме горе-мандрівників зустрічами зі своїми екзотичними мешканцями».

Алан Бредлі «Трава, що сумку ката обвива»
 

 
З анотації: «Старовинний незатишний англійський будинок і кілька навіжених родичів могли б зіпсувати життя будь-кому. Будь-кому, але не Флавії де Люс. Одинадцятирічна шукачка пригод вкотре натрапила на загадки: несподівану смерть мандрівного лялькаря і повішеного в лісі хлопчика. Обидві справи давно закриті й забуті, бо поліцейські не змогли виявити слідів злочину (чи не схотіли). Але не все очевидно для допитливої дівчинки. Вона хоче зрозуміти, чому обличчя ляльки з театральної вистави виявилося точною копією обличчя загиблого хлопчика Робіна».

Галина Вдовиченко «36 і 6 котів-детективів»
 

 
З анотації: «36 і 6 котів повертаються! І тепер у котів-танцюристів з’явився новий талант – до дряпопису. Їхні картини прикрасили стіни господаревої кав’ярні, але ненадовго… Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок? 36 і 6 котів-детективів беруться до справи».
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: