Прикарпатців просять стати помічниками святого Миколая (фоторепортаж)

Щоб святий Миколай приніс подарунки всім дітям, вже багато років поспіль Мальтійська служба допомоги проводить традиційну акцію «Святий Миколай іде до сиріт».
 
http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0597%20(5).JPG
 

Тож задовго до свята Миколая діти, які проживають в інтернатах, малюють малюнки та пишуть листи до святого, просячи його про давно омріяні речі. Зараз у офісі Мальтійців кипить робота: на столі розкладені листи, а на стелажах – подарунки, які уже чекають своїх адресатів. Працівник Мальтійської Служби Анастасія Костюк розповідає, що до них надійшло близько двох тисяч листів. Більшу частину з них уже розібрали. Однак, кожен все ще може прийти та вибрати кому з сиріт зробити подарунок, адже листів ще є багато, пише Бліц-Інфо.

У листах дітки пишуть не тільки про омріяні подарунки, а також розказують про себе, свої уподобання, свої мрії та особливі здібності. Листи є різні – досить скромні та більш вимогливі. Та все ж, у майже всіх листах дітки просять одяг, взуття, канцтовари, теплі речі, конструктори, рідше – гаджети. 

Ірина Олексин розповідає, що вже декілька років підряд «допомагає» Миколаю.

«Зазвичай листи від маленьких дітей, а особливо дівчаток розбирають у перші дні. Водночас листи від старшокласників залишаються, тож завжди коли приходжу - вибираю від старшого хлопчика», - розповідає жінка.

Волонтери застерігають, що подарунок повинен бути компактним, не варто вкладати солодощі чи фрукти, які швидко псуються.

Подарунок необхідно запакувати в картонний ящик та обгорнути його цупким папером.  При оформленні пакунка варто уникати зайвих прикрас, оскільки вони утруднюють транспортування. Також обов’язково потрібно відписати дитині лист від імені святого Миколая.

Взяти лист можна в приміщенні Мальтійської служби допомоги за адресою: вул. Лесі Українки, 1 (навпроти Катедрального собору). Тут вам також детально розкажуть про те, як найкраще здійснити дитячу мрію. Сюди ж потрібно також особисто приносити вже запаковані подарунки не пізніше 8-10 грудня.

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0599%20(1).JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0603%20(3).JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0596%20(6).JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0593%20(2).JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0602%20(5).JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0607%20(3).JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0600%20(5).JPG

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_0608%20(3).JPG

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: