Вибори президента Росії в одній картинці: влучна карикатура

Карикатурист Сергій Йолкін вдало зобразив ситуацію з учасниками президентської гонки в Росії у своїй новій роботі.

Карикатуру опублікувала "Німецька хвиля".

"Охочих стати президентом РФ все більше, тільки Путін мовчить. Інтрига, втім, не в тому, чи буде він висуватися", – вважає Йолкін.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 грудня 2017, 20:21
Володя признанный лидер Российской Федерации,Йолкин-жалкий клоун ,грантожэр.
Відповісти

, 04 грудня 2017, 1:08
ЄС вивів з-під санкцій російське паливо, необхідне для польоту на Марс,вросоюз виключив зі списку санкцій проти РФ операції із закупівлі або продажу ракетного палива гідразин, необхідного для спільного російсько-європейського проекту ExoMars. Відповідне рішення від 30 листопада опублікували в Офіційному журналі ЄС. Заборона відтепер не застосовується для надання прямо чи опосередковано технічної допомоги, фінансування чи фінансової допомоги, пов'язаної з продажем, постачанням, передачею або експортом та імпортом, придбанням або транспортуванням гідразину у концентраціях 70% та більше.
Відповісти

, 04 грудня 2017, 1:09
ЄС не виділить Україні 600 мільйонів євро через регрес у реформах,Європейська комісія не виділить Україні останній транш кредиту з програми макрофінансової допомоги в розмірі 600 мільйонів євро. Про це йдеться в повідомленні Єврокомісії.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: