На Прикарпатті завершилось командно-штабне навчання (фото)

За умовами останнього, третього дня, командно-штабного навчання, до оперативно-координаціного центру Управління ДСНС в області від чергового Управління цивільного захисту ОДА в області надійшло повідомлення про  руйнування шлюзу - перепускної споруди (греблі) водосховища Бурштинської ТЕС.  Дана споруда призначена для забезпечення технологічного процесу Бурштинської ТЕС ДТЕК «Західенерго», її  площа дзеркала становить 12,6 км. кв., а об’єм води  складає 48,5 км. кв.

Аварія  спричинила підтоплення  трьох довколишніх сіл.

До ліквідації умовної надзвичайної ситуації було залучено 63 особи та 27 одиниць техніки, з них  - від ДСНС 18 осіб та 3 одиниці  техніки. По прибутті, вони здійснили евакуацію  населення з зони підтоплення, в першу чергу дітей, осіб похилого віку та людей з інвалідністю, автомобільним транспортом підвищеної прохідності та організували їх життєзабезпечення. Іншими відповідними службами було здійснено роботи з відновлення  зруйнованого шлюзу-перепускної споруди (греблі) водосховища Бурштинської ТЕС. 

Після заключного етапу  командно-штабного навчання  ДСНС України з органами управління та підрозділами територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області,  що тривало на Прикарпатті з 28 по 30 листопада, відбулося розширене засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС за його  результатами. Засідання відбулося під головуванням  першого заступника голова Івано-Франківської ОДА Марії Савки та  заступника директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України  Олександра Лещенка.

Про роботу  органів управління та сил цивільного захисту під час проведення  командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області та її ланками доповів начальник Управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький. У своєму виступі він зазначив, що  за результатами навчання в найкоротший термін буде напрацьований та затверджений  план основних заходів щодо  підвищення стану готовності  територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області і організовано належний контроль за його виконанням.

Про результати командно-штабного навчання  присутнім доповів  заступник начальника Управління планування та координації заходів цивільного захисту Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України  Сергій Осипенко і підкреслив, що підготовку органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми Івано-Франківської області  до виконання завдань за призначенням  визначено як «достатній рівень».

У свою чергу, заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України  Олександр Лещенко, підкреслив, що  органи управління та сили цивільного захисту області не втратили своєї здатності оперативно і професійно реагувати на можливі надзвичайні ситуації  і спостерігається тенденція до покращення їх роботи.

Як показує практика, завдяки таким навчанням вдосконалюється  злагодженість та оперативність дій всіх ланок цивільного захисту Івано-Франківської  області  у випадку виникнення  різного роду надзвичайних ситуацій. Тож, якими б не були виклики сьогодення, мешканці Прикарпаття можуть  за будь-яких  обставин розраховувати на оперативну та професійну допомогу  сил та засобів цивільного захисту області.

22.jpg  23.jpg

24.jpg  25.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: