Івано-Франківськ один з переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році»

30 листопада в Кабмін нагородив переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році».

Результат пошуку зображень за запитом "івано-франківськ"

 

Нагадаємо, що починаючи з 2014 року, Мінрегіон щорічно проводить конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування». За чотири роки кращими визнано 108 практик. Цього року проекти реалізовувалися за напрямками: «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування», «Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах», «Співробітництво територіальних громад». Серед 29 фіналістів – 10 сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад, інформують на Урядовому порталі.

За короткий час, від початку прийняття доленосного рішення про об’єднання, вони зробили відчутний крок вперед на шляху кардинальних змін у питаннях розвитку та підвищення добробуту людей.

Загалом за чотири роки найвищий відсоток успішних практик від кількості поданих на Конкурс заявок у Чернігівській (38%), Волинській (36%), Івано-Франківській (35%) областях.

Під час засідання виконкому 30 листопада повідомили, що нагороду отримав заступник міського голови Олексій Кайда.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: