Інтелектуальну спадщину Йосифа Сліпого презентували на Прикарпатті (фото)

30 листопада у стінах Івано-Франківської Духовної Семінарії презентували диск із інтелектуальними працями Йосифа Сліпого.

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG_8173.jpg

Презентацію у рамках заходів щодо вшанування 125-ліття з дня народження Патріарха провели представники товариства «Свята Софія», що в Римі, о. Марко Семеген і о. Андрій Солецький.

Розпочалася презентація зі спільної молитви. Тоді семінарійна спільнота радо вітала гостей з Риму і представників місцевої влади. Семінарійний хор супроводжував презентацію співом, а саме – виконав декілька духовних композицій.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG_8115.jpg

 

Першим до слова запросили о. Марка, котрий розповів про тернистий шлях Патріарха Йосифа, а також про його обширну діяльність в Римі. Розповідаючи про Йосифа Сліпого, отець промовив до братії: «Бог посилає лікарів, що можуть співтерпіти і нести з нами хрест». Отець Марко відзначив мудрість і далекоглядність Патріарха у всіх його вчинках.

Далі до слова був запрошений о. Андрій, котрий детально розповів про наповнення диску, який презентувався. Він окреслив матеріали, які є на носієві, пояснюючи, що він містить інтелектуальні роботи владики Йосифа і його листи. Отець наголосив, що цей диск є для збагачення кожного, оскільки вміщає в собі велику кількість корисної і цікавої інформації, інформує прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG_8171.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG_8125.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: