Площу Міцкевича ремонтуватимуть ще мінімум півроку (фото)

Ремонт території довкола площі Міцкевича та вулиці Лесі Українки завершать орієнтовно у травні 2018 року. Проїзду для машин там уже не буде.

Про це в коментарі МІСТУ сказав керівник департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

За його словами, з вересня на цих вулицях повністю замінили водо- та газопровод.

Також замінили вводи газу та води до будинків, проклали мережу електропостачання від майбутньої підстанції у сквері Міцкевича, провели мережі зовнішнього освітлення, – розповів головний комунальник Франківська і додав, що наразі завершують облаштовувати дощову каналізацію.

Щодо термінів, додає Михайло Смушак, то за три місяці змінили майже всі мережі. Багато робіт, каже, довелось проводити вручну, бо вся вулиця в мережах і копати екскаватором в багатьох місцях неможливо.

Тому це дуже хороші терміни, – вважає він. – Через два-три тижні вулиця буде повністю засипана гравієм і втрамбована. Якщо дозволить погода, ставитимуть також нові ліхтарі.

По всій вулиці під гранітною плиткою буде бетонна основа, зауважує Смушак.

Її потрібно робити за певної температури. Плюс, оскільки вся вулиця в 4-5 місцях перекопана, у деяких місцях глибиною до 4 метрів, то і потрібно щоб основа втрамбувалась, – пояснює головний комунальник міста.

За його словами, орієнтовно на День міста, 7 травня, наступного року ремонт цих вулиць буде завершений.

Але їздити по них машини вже не зможуть, це буде пішохідна зона, – каже головний комунальник міста і додає, що вже почали ставити боларди для обмеження руху.

Нагадаємо, капітальний ремонт вулиці Лесі Українки та площі Міцкевича почали 29 серпня і планували завершити до кінця року. Вартість проекту – понад 12 мільйонів гривень.

У листопаді франківський архітектор знайшов на площі Міцкевича залишки фортеці XVII століття.

 

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 грудня 2017, 22:15
А де інформація про археологічні знахідки і взагалі чи дали архіологам проводити розкопки?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: