Відомий франківський письменник Тарас Прохасько розповів, чи бачить Вакарчука президентом України

Відомі українці розповіли, чи бачать вони Святослава Вакарчука президентом.

Нещодавно чотири соціологічні служби оприлюднили президентські рейтинги для України, і в трійку найсильніших увійшов Святослав Вакарчук із 12% голосів. 

НВ дізнався у відомих співвітчизників, чи бачать вони його президентом.

Серед опитаних письменник з Івано-Франківська Тарас Прохасько.

"Яким би президентом Вакарчук не був, мені здається, що це було б добре. Тому що це просто шанс вирватися з нашого заїждженого кола одних і тих самих [політиків].

Незважаючи на всі симпатії і те, що він улюбленець, у нас поки що немає готовності доручити людині, грубо кажучи, гавелівського типу управління країною.

І якби в нашій політиці настали деякі зміни, то такі люди, як Вакарчук, могли б найкраще виконувати функцію президента. За умови, що президент не має великого впливу на всі життєві фактори країни. Тому Вакарчук – це ідеальний варіант для інституційної країни, коли всі інститути працюють, а він виступає просто морально-етичним та енергетичним провідником", – розповів Тарас Прохасько.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 грудня 2017, 18:56
якась появилися гра подібна до гри савченко ---звідки не возмися появилися ідея вакарчука і її тягнуть андруховичі іК а звідки вона постала --дивне це і доречі піарщиками вакарчука чомусь є -- таке говорили люди знаючі-русские -щось нагадує гру манафорта і трампа-так що неведіться на таке
Відповісти

, 03 грудня 2017, 23:21
русским похуй что ваш вакарчук что порошенко что остальные тупые гниды!ПОЛЬСКИЕ АВТОБАНЫ И СРАЛЬНИКИ -ВОТ НАСТОЯЩАЯ ЦЕЛЬ ТУПОГО ХОХЛА!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: