Завтра франківців кличуть на благодійний концерт, щоб допомогти пораненим "атовцям"

4 грудня у франківському драмтеатрі відбудеться благодійний концер “Сильні духом”.

Пов’язане зображення

 

Його організовує Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО, щоб підтримати поранених біців Івахнюка Олега, Чуфицького Олександра, Гайдечука Ігора та реабілітаціного проекту “Центр для учасників АТО та їх сімей “Бандерівський Схрон”.

Концертна програма: Василь Михайлович, Вікторія Ватащук, Гурт “Будьмо”.

В ході програми будуть вручати десяток квартир бійцям в рамках проекту “Житло воїнам АТО”.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 грудня 2017, 18:27
В Киеве бандиты в балаклавах блокируют телеканал News One .Стыдно признавать , но при Яныке было лучше .
Відповісти

, 03 грудня 2017, 20:51
Блокують той рабіновичсько-мураєвський канал значить є за що. А тобі краще при янучаровичу, то можеш конати в Ростов, чи де він там зараз в бігах, він тобі мо трохи вділить від того, що вкрав в Україні. Але бути таким дебілом, бачити що той зек загрібав і його поплічники теж та казати, що при ньому було краще - мізки відсутні.
Відповісти

, 03 грудня 2017, 22:36
Бандерье с дебилами доиграются что действительно этот укроЗООПАРК обнесут забором и на дебилов буду экскурсии водить смотреть!Патриоты херовы так и не понимают скоты что своими бредовыми идеями развалили страны!
Відповісти

, 03 грудня 2017, 23:53
Ну от, що ти скажеш таким придуркам? В кацапів якщо не їхні патріоти – то всі «патріоти хєрові», а свої «брєдовиє ідеї о міровой революції і міровом господствє русского міра» - це «ум і совесть нашєй епохі» - все решту «брєд», особливо інший звичайний патріоттизм, притаманний кожному народу, що себе поважає. Ну чим не дебільна кацапня вошива?
Відповісти

, 04 грудня 2017, 10:02
Да вас советская власть в 39 научила подмываться и от сифилиса выличила!как долго западноукраинская чума будет называться себя украинцами?небыли вы такими скоты и уже не станете!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: