Всіх охочих запрошують долучитися до аукціону, де лотами є зустрічі з цікавими мешканцями Франківська

 Молодіжна громадська організація ФРІ (Фундація регіональних ініціатив) проводить аукціон, де лотами  представлені зустрічі з різними людьми нашого міста.
 
Його метою є збір коштів на студентський коворкінг «Параграф». Це буде місце для активної молоді, де вона матиме можливість спілкуватися, обмінюватися ідеями та допомагати один одному. Там проводитимуться різноманітні тренінги, заходи і вечори, а також буде створений комфортний простір для розвитку свої здібностей і навичок.
 
Лотами вже стали музиканти Тарас Квітик, Андрій Маврик, Олександр Іванчук, фотограф Мар’яна Сурмачевська ,поет Олександр Букатюк начальник   департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Денис Рудницький, координатор проекту “Молодь і влада” Роман Труба, журналісти  Вікторія Дубінець, Оля Гриців, актори Сергій Лазановський, Орест Пастух, Ігор Захарук, блогер Дмитро Крупка, кандидат економічних наук і громадський діяч Андрій Шпак, ІТ-спеціаліст Ігор Романчук, інспектор патрульної поліції і  неодноразовий переможець всеукраїнських турнірів з тайського боксу Людмила Пилипчук, професійна тенісистка, переможниця Кубку України з тенісу Вікторія Гоголь.
Аукціон також підтримали  небайдужі студенти, громадські активісти та просто хороші люди. Долучитися  може кожен. Поспішайте, разом ми створимо ланцюжок добра.
Посилання на аукціон: facebook.com/auction.fri


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: