Журналіст пояснив, чому слід побоюватися прямого наступу Росії на Україну

Росія вкладає значні гроші у свій військовий потенціал, модернізуючи власне озброєння. Відтак, якщо у Кремлі вирішать напасти на Україну, вся ця сила буде застосовуватися.

Про це пише журналіст Сергій Немирич у своєму матеріалі на ZN.UA.

"Не виключеною є і пряма військова загроза. Росія інвестує великі кошти в військове будівництво. За даними SIPRI, в 2016 р "оборонний бюджет" РФ перевищив 70 мільярдів доларів", – підкреслює він.

Як приклад журналіст наводить те, що Кремль створив чотири нові мотострілкові дивізії поблизу кордону з Україною, російська авіація Південного і Західного військових округів переходить на модернізовані зразки літаків, нинішній окупований Крим перетворився на потужну військову базу, а Чорноморський флот РФ поповнюється все новими кораблями та субмаринами.

Якщо в Кремлі дійдуть висновку про політичну доцільність широкомасштабної військової операції, ця сила буде застосовуватися. Йдеться не лише про сухопутні війська, а перш за все про авіацію і ракетні частини. Причім ймовірність такого застосування істотно зросте після 2019 року, коли президентські вибори виграє будь-який небажаний для росіян кандидат,
– зауважив автор матеріалу.

У підсумку Неретич наголошує, що у цих складних умовах Україна повинна вибороти своє місце в світі, і перше її завдання – розвиток Збройних сил та інших органів сектору безпеки і оборони.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 04 грудня 2017, 15:43
Та ми не побоюємося, а прагнемо цього, щоб нас скоріше звільнили від рошенівської окупації
Відповісти

, 04 грудня 2017, 21:01
Та максимум, що зможуть пидрорасейці - це відсосати смачний хер Українців :))
Відповісти

, 04 грудня 2017, 15:51
і знову станеш дебілом на потіху кацапам, зажерливим, тупим хохлом.Пришлють якогось урку, золотого батона в Київ, генерал губернатором і примусять всіх танцювати гопак
Відповісти

, 04 грудня 2017, 18:55
Не ведись це троль обдрочений ,а не Українець
Відповісти

, 04 грудня 2017, 16:01
Похир нехай урка батон тільки не вальцмани. Краще будемо гопак танцювати на втіху і ситі забезпечені, ще й самі потішимося. Ніж носити вишиванки в котрих живіт до спини прилипає і сплачувати комунальний побор удвічи більший за зарплату
Відповісти

, 04 грудня 2017, 16:59
кацапи наважаться на пряме військове вторгнення тільки під шумок замісу з КНДР, тобто після того, як кім чен ин розпочне 3 світову.Тому й тримають стільки війська на кордонах.
Відповісти

, 04 грудня 2017, 17:12
Наступного року Київ паде
Відповісти

, 04 грудня 2017, 17:24
В мене одне єдине питання, поясніть чому Україна напала на Донбас? Невже не можна було поїхати сісти за круглий стіл і порішати всі питання, відправили би Коцабу і він з ними домовився, не було б війни, якщо ваші майдануті вожді не годні вести політичний діалог
Відповісти

, 04 грудня 2017, 17:33
тому, що Україна опинилася на межі інтересів США і кацапії, для обидвох життєво важлива.Європі пох... хто тут пануватиме, їм аби бабло, кацапи їх не зачеплять бо сильно залежні від Європи.
Відповісти

, 04 грудня 2017, 18:37
Можете даже не мечтать,на Руину никто не нападёт.Больно надо...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: