Поранений військовий з Прикарпаття – в реанімації, потрібна допомога

Поранений снайпером в голову Іван Думбей з Івано-Франківщини зараз перебуває в реанімаційному відділенні лікарні їм. Мечнікова у Дніпрі.
 
Пов’язане зображення
 

Про це в мережі повідомила координатор волонтерської служби з допомоги пораненим Київського військового шпиталю Єлизавета Масляк. 

"Іван Думбей в крайньо важкому стані під апаратом штучного дихання, оперувати не можуть, чекають маму для згоди та стабілізують стан", – повідомила волонтерка. 

Вона звернулася до франківської спільноти з проханням допомогти – мама пораненого в дорозі, повертається з-за кордону, з заробітків. 

"Прошу франківців. Може, хтось може допомогти транспортом, щоб найшвидше допомогти родичам доїхати до лікарні. Плюс допомогти фінансово, інформаційно, юридично! Відгукніться, надам сестри контакт приватно", – просить волонтерка. 

Писати Єлизаветі Масляк – у Фейсбук. Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 04 грудня 2017, 16:13
180 мільярдів на армію і нема грошей на лікування військових? Бляха слів нема. Спочатку патрулями в армію відлолюють, беруть самих непридатних, хто не зміг відкупитися, відловлюють студентів, бомжів, алканафтів та наріків. Потім ще лікуватися за власний кошт. Зато Порошщенко вже 4 лінію відкрив на Ліпецький кондитерці в підмосковї і добудовує третю віллу в Іспанії
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: