В Івано-Франківську молодь закликала міського голову не займатись марнотратством (відео)

У соцмережі Фейсбук поширюється відеозвернення із закликом до міського голови Івано-Франківська.

 

У ролику небайдужа молодь висловила свою позицію щодо придбання міською владою Івано-Франківська новорічної ілюмінація за 3 млн гривень. #мернезаймайтесьмарнотратством

 

Нагадаємо, міська влада має намір встановити 46 одинакових арок зі світлодіодною ілюмінацією вздовж стометрівки.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 04 грудня 2017, 17:01
я нерозумію---приїзжає молодь з заходу і розказує про красиве оформлення вулиць на різдво і ганить владу що вона жадна і неробить у нас європейську культуру а тут появляється молодь і каже що потрібно в темноті ходити свічки світити і тп то Молодь розберіться -ви за чи проти чи просто хочите заробити на свята паро грошей
Відповісти

, 04 грудня 2017, 19:33
КУльтура в молоді залежить від того, чим закинулися для настрою. А після Європи кругозір значно розширюється, горілка то для бідних.
Відповісти

, 04 грудня 2017, 18:24
Не думаю що тут питання "молоді". Чорний піар і боротьбу з конкурентами можна вести як від імені "молоді" так і від імені "ветеранів ато" чи "пенсіонерів" чи "парафіян", і т. п.
Відповісти

, 04 грудня 2017, 17:04
а краще про якість ремонту доріг зроблених депутатами говорили б
Відповісти

, 04 грудня 2017, 17:14
Освітлювати той мордор щоб всі бачили в якому хаосі живуть галичани
Відповісти

, 04 грудня 2017, 17:19
темнота - друг молоді
Відповісти

, 04 грудня 2017, 18:18
Марнотратство - марні витрати. Ілюмінація до свята це марні витрати? "Молодь" не прикрашає нічого, веде аскетичний спосіб життя, використовуючи лише раціональне? Звісно реклама навязує нам багато непотрібних речей і зайве споживання, одночансо крутячи колесо економіки розумних країн типу США. Але це філософія за межами піар-акції конкурентів мера у вигляді тиражувнаня "звернення" проти ілюмінації. Гроші містян пішли на місто - на що саме питання обраних депутатів мера і затверджених ними програм. Не собі виписали матеріальних допомог і пермій по 100-500 тисяч, а замовили ілюмінацію - і красво і людям робота. "Молоді" замісь зверненнями на користь політиків заробляти навчились би заробляти створенням ілюмінацій.
Відповісти

, 04 грудня 2017, 18:55
Дороги, дороги, дороги... зробіть дороги і тоді робіть собі ілюмінацію хоч в сраці!!!
Відповісти

, 04 грудня 2017, 19:33
Другий термін...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: