Франківчанка назвала тортурами щоденні служби через гучномовець з монастиря

Біля багатоповерхівки, в якій живе мешканка Івано-Франківська, зранку до вечора тривають дуже гучні трансляції Служби Божої, адже поряд — монастир.

Результат пошуку зображень за запитом "монастир редемптористів івано-франківськ"

 

Людмила Безусова-Попович у соцмережі зазначає, що не рятують пластикові вікна, а щоденні трансляції з гучномовця прирівняла до тортур:

"Я ХОЧУ ТИШІ! мене нудить від цілодобового прослуховування трансляцій служб монастиря!!!! ЦЕ МОЖНА КЛАСИФІКУВАТИ ЯК ТОРТУРИ! 
Повірте, що закриті вікна не рятують!.. Один раз - відмінили п'ятихвилинне дзвоніння трьома дзвонами в сьомій ранку. А потім - навпаки, з кожним роком впроваджують нововведення - минулого року поміняли динаміки на потужніші, цього року з весни запровадили відбивання дзвоном годин з шостої ранку до дев'ятої вечора".

Франківчанка додала, що місцевим мешканцям довелося поборотися і за зелену зону:

"Знаєте, що найцікавіше в цій ситуації - поміж себе говорять, але підпис - "як, це ж церква!!!" Єдине, що вдалось - відвоювати, але не документально, гектар!!!! землі зеленої зони, яка примикає до парку, а по суті є зоною відпочинку, бо є трава і дерева. Втиху вони один гектар самозахопленням собі обгородили кам'яним парканом, але тоді це не дуже привернуло увагу, коли другий гектар почали городити - люди взбунтувались і паркан зруйнували. А це монастир ордену редемптористів, УГКЦ, священна корова".

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 04 грудня 2017, 18:05
Згоден з заявницею. Монахи цілодобово моляться. Це їх робота. У людей інша робота і їм потрібен відпочинок. Під час сну монахи собі не включають гучномовнці? А людям навіщо? Дикість середньовічна.
Відповісти

, 04 грудня 2017, 18:24
Звичайно-кожен може славити ,прославляти нашого Бога Спасителя,Відкупителя- але всьому тому є границя,межа,необхідно і людей вважати,цінити,бо від того що ти дзвониш,чи гучно включаєш гучномовці Спасіння не отримаєш,а все залежить як ти серцем сприйняв,Душею,своїм розумінням!!!-бо Слово Боже сприймається і від глухонімих,сліпих,немовлят...
Відповісти

, 05 грудня 2017, 1:16
Ти ватник сраколизний коментуй путіна перед яким ви тупорилі москаляки стали раком і кайфуєте як вас друкають. ВО "свобода"
Відповісти

, 05 грудня 2017, 1:28
На бога руку підняли!
Відповісти

, 07 грудня 2017, 22:29
а це рахуються спальні райони міста!!
Відповісти

, 06 грудня 2017, 17:54
...!!!МИ на своїй Землі!!! і Дзвони завжди очищали землю від нечисті і зарази!!!...це може \братам нашим меншим\--МИ МІШАЄМО!!! ...МЕНІ МІШАЮТЬ їхні \пари\--з книжечками!!!...такщо сидіть і слухайте--ДЗВОНИ!!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: