Завдяки прикарпатським депутатам, священикам-«гундяївцям» може бути непереливки

Івано-Франківська обласна рада на сесії 8 грудня планує прийняти звернення до президента, Кабміну, ВР, МВС та СБУ щодо антиукраїнської діяльності Української православної церкви Московського патріархату.

Результат пошуку зображень за запитом "гундяев путин"

 

Це питання розглянули на засіданні президії облради 4 грудня.

У зверненні прикарпатських обранців йдеться, що діяльність УПЦ МП сприяє зросійщенню українців та є знаряддям у гібридній війні України проти Росії, передає Галка.

Депутати вимагають активізувати процеси щодо створення Єдиної Помісної Церкви в Україні.

Просять Службу безпеки України перевірити ймовірну причетність священнослужителів УПЦ МП до співпраці з ФСБ РФ та іншими спецлужбами держави-агресора.

Міністерству інформаційної політики України радять всебічно доносити інформацію суспільству та розкривати сутність антиукраїнської пропаганди, розкольницької діяльності УПЦ МП.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 грудня 2017, 2:01
Нас Європа не дасть знищити, ну Росія то само собою. Всі міжнародні організації вже на ноги піднімаємо. Буде непереливки Україні за травлю через релігійні погляди на додачу до вбивства журналістів, політичних опонентів, погроми нацменшин і заборону європейських мов
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: