У Івано-Франківську провели круглий стіл пам’яті Володимира Грабовецького

4 грудня в Історико-меморіальному музеї Олекси Довбуша відбувся круглий стіл «Академік Володимир Грабовецький – вчений, громадський діяч, людина», присвячений другій річниці з дня відходження у вічність засновника музею, академіка Володимира Васильовича Грабовецького.
Вченого-історика прийшли вшанувати його учні, серед яких: начальник Управління культури, національностей і релігій ОДА В.В.Федорак, заступник декана факультету історії, політології та міжнаодних відносин ПНУ імені Василя Стефаника М.В. Сигидин, завідувач кафедри історії України даного вишу – доктор історичних наук, професор І.Я.Райківський, кандидати історичних наук А.З.Королько та О.І.Єгрешій, доцент ІФТУНГу І.П.Макаровський, його односельчани, друзі.
Присутні поділилися спогадами про вченого, оглянули виставку його праць. Виступи кожного з промовців ілюструвалися фото із життя та творчої діяльності вченого. Також була змога переглянути документальний фільм про життя та діяльність науковця.
Було також обговорено план заходів по відзначенню в наступному році 90-ї річниці з дня народження В.В.Грабовецького. Опісля вшанування пам’яті академіка продовжилось відвіданням місця його спочинку – кладовища в урочищі «Демянів Лаз», де хвилиною мовчання, покладанням квітів та свічок пом’янули великого вченого.

 
 
 
 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: