Чому Вакарчук: політолог пояснив рейтинг лідера "Океану Ельзи"

В українців з'явився серйозний запит на нові обличчя у політиці. Про це свідчать рейтинги лідера "Океану Ельзи" Святослава Вакарчука.

Про це повідомляє НВ.

На думку політолога Володимира Фесенка, близько 20% виборців ще не визначилися, кого хочуть бачити на посту глави України. Але вони точно не хочуть голосувати у травні 2019 року за Порошенка, Тимошенко, Бойка та інших.

Ці 20% хочуть більш свіжих і проєвропейських кандидатів. Вакарчук – один із потенційних кандидатів саме для виборців, які не хочуть голосувати за нинішніх політиків,
– вважає політолог.

Директор соціологічної служби Центру Разумкова і Андрій Биченко також вважає, що третє місце Святослава Вакарчука у рейтингу – це сигнал на оновлення влади.

"Можливо, Вакарчук ще сам для себе не вирішив, чи піде він на вибори. Але прихована боротьба за нього вже йде", – підсумував Фесенко.

Нагадаємо, за даними соціологічних опитувань, якби президентські вибори в Україні відбувались найближчим часом, то лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук цілком реально міг би позмагатись за пост президента. Окрім того, він виявився найбільш авторитетними серед українців у Facebook і Twitter.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 грудня 2017, 10:46
500 міліонів заплатив олігарх Коломойський за президентську кампанію Вакарчука ... Але ці бабки він відібє швидко , коли Вакарчук буде президентом , трохи відбере в Порошенка , трохи в інших , потім продасть залишок лісу в карпатах і зніме монополію продажу землі україни - іноземцям ... І буде слава україні ....
Відповісти

, 05 грудня 2017, 13:00
Слава нації
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: