Новоспечений керівник "ЛНР" Пасічник похвалився, що тісно співпрацює з Кремлем

Новий ватажок так званої "Луганської народної республіки" Леонід Пасічник переконує, щодо низки питань він тісно співпрацює як з Кремлем, так і з офіційним представником президента РФ Владиславом Сурковим, якого називають "сірим кардиналом Кремля".

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на сепаратистські ресурси.

Так, за словами новоспеченого очільника "ЛНР", у рамках роботи з реалізації "Мінських угод" і щодо низки інших питань керівництво "республіки" тісно співпрацює з помічником президента Росії Владиславом Сурковим.

"Керівництво Росії на найвищому рівні приділяє цьому питанню найпильнішу увагу", – підкреслив терорист.

Водночас він додав, що у нього особисто та всього керівництва "ЛНР" "налагоджено конструктивну взаємодію з усіма російськими структурами, які надають гуманітарну допомогу "республіці".

Щодо останніх подій в окупованому Луганську, внаслідок яких відбулася зміна влади "ЛНР", то Пасічник заявив, що "конфлікт між ФСБ, адміністрацією президента РФ і іншими російськими органами влади" вигадали українські ЗМІ.

Нагадаємо, 21 листопада до окупованого Луганська в'їхало близько 200 одиниць військової техніки з так званої "ДНР", коли так званий "міністр внутрішніх справ" "ЛНР" Ігор Корнет влаштував у псевдореспубліці "військовий переворот".

24 листопада ватажок так званої "ЛНР" Ігор Плотницький написав заяву про "відставку" за станом здоров'я. Тепер його призначено "уповноваженим" від "ЛНР" щодо виконанню Мінських угод.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 грудня 2017, 11:59
А з ким йому зпівпрацювати? Може з диктатором корупціонером Вальцманом чи з аферистом Гройсманом? Україна сама відштовхнула від себе Донбас. Спочатку напала на Донецьку і Луганську області, потім побудувала кролячий паркан навколо свого концтабору, щоб власні громдяни не тікали. Торді ввела блокаду, потім фактично відмовилися від транзиту, бо заблокували залізничні колії. Потім пересварилися з усіма сусідами через заборону європейських мов. Тепер Україна стала світовим ізгоєм, вязницею народів та тоталітарним табором диктатури
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: