Франківська облрада проситиме про нагородження грамотою ВРУ вчительки з Городенківщини

Як вже писали ЗМІ, вчора, 4 грудня, відбулося засідання президії обласної ради.

Результат пошуку зображень за запитом "грамота вру"

 

Під час засідання депутати розглянули і схвалили порядок денний 19 сесії обласної ради сьомого скликання зі змінами та доповненнями, передає МІСТО.

На перше пленарне засідання сесії, яке відбудеться 8 грудня, виноситься питання про представлення до нагородження Почесною грамотою Верховної ради України.

За словами директора департаменту освіти, науки та молодіжкої політики ОДА Віктора Кімаковича, йдеться про порушення клопотання перед ВРУ щодо нагородження Почесною грамотою Олексин Мирослави Дмитрівни – вчителя історії та правознавства Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городенківської районної ради.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 грудня 2017, 13:25
Їй та грамота до фені. Грошей дайте у вчителів зарплата мізерна, а тарифи піднімати кожен місяць бандитська влада не забуває. Дупу підтерати вашими грамотами
Відповісти

, 05 грудня 2017, 13:29
Хочу попередити та застерегти громадян, що після повалення києвського кримінального режиму - диктатури Порошенка всі ці грамоти, відзнаки, нагороди, медалі та ордени будуть визнані недійсними. А по фактам нагородження чиновників корупціонерів державними нагородами, особливо цінними подарунками, грошвими преміями, зброєю, коштовними речами і т.п. будуть проводитися перевірки. Кримінальна диктатура Вальцмана просто так подарунків не робить, крім дешевих китайських цяцьок для пересіччних бійців ЗСУ
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: