Савченко відзначилась неоднозначним висловлюванням щодо Євромайдану

Народний депутат Надія Савченко стверджує, що наприкінці 2013-го та на початку 2014 року в Україні відбувся державний переворот, який підтримують українці, оскільки тоді відбулася зміна влади.

Як політик заявила у ефірі телеканалу NewsOne, не слід боятися слів "державний переворот" і "революція", а варто боятися того, що відбувається.

"А відбувається пряма втрата людських життів через те, що влада не є здатною забезпечити безпеку, вести зовнішню, економічну політику, щоб люди були задоволеними", – зауважила нардеп.

Водночас вона зауважила, що після Революції Гідності в Україні відбулася зміна верхівки влади, але сама система влади залишилася незмінною.

Революція – це зміна системи. Якщо говорити про те, що сталося в Україні, то у нас дійсно відбулася зміна верхівки влади. Незважаючи на те, що вона її підтримала більшістю народу, сама зміна системи не відбулася. Тому можна говорити: або у нас державний переворот, який українці підтримують, або у нас незавершена революція, яку українці теж підтримують, – підкреслила парламентарка.

Крім того, Герой України переконує, що нинішні процеси в Україні проходять тому, що українці є незадоволеними тим, що відбувається зі зміною влади.

"Я думаю, що владі потрібно задуматися. Політикам потрібно бути обережними у своїх трактуваннях і словах. Навіть якщо це їхня особиста позиція", – підсумувала Савченко.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 грудня 2017, 13:10
Та вже всі зрозуміли і відверто кажуть про те що майдан був переворотом. Прийшли до влади бандюги, шахраї, олігархи корупціонери та знищили державу і викосили населення. Щоб оговтатися від такого удару, котрого завдав злочинний майдан державі знадобиться сотні років, якщо вона, звісно ще зможе існувати. Але про унітарну Україну вже можна забути назавжди. Максимум що з цього хибного проекту може вийти це федерація, союз, може навіть конфедерація чи якась формальна співдружність типу СНД. Коротше вже нема України
Відповісти

, 05 грудня 2017, 16:25
Луценко(генпрокурор укр):" Ещё одного переворота, я не допущу"
Відповісти

, 05 грудня 2017, 17:31
і всім стало зрозумілим хто є савченко і хто її покровителі якщо тимошенко побоялася забрати в неї депутатмандат коли пяна савченко її при всіх послала а політично савченко просто кинула тимошенко але цим і ЗАСВІТИВШИ спільних московських кураторів і тому постає питання --ХТО З ПАТРІОТІВ У НАС може ще перебувати у цій промосковській БЮТ!!!
Відповісти

, 05 грудня 2017, 17:46
Будемо голосувати за промосковський БЮТ. Не за Порошенка ж, він вже всіх дістав
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: