Дружина "атовця" з трьома дітьми просила житло у Марцінківа

Дружина атовця з Івано-Франківська просила у міського голови Руслана Марцінківа надати її багатодітній сім’ї житло.

Результат пошуку зображень за запитом "прийом громадян марцінків"

 

З таким проханням вона прийшла на особистий прийом мером громадян у ЦНАПі 4 грудня, повідомляє МІСТО.

У сім’ї троє дітей. Її чоловік — доброволець 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна».

Ми з чоловіком знімаємо квартиру, зараз у боргах, вже навіть не маємо, за що платити. Скоро вже не буде, де жити, — сказала жінка.

За її словами, у Міській асоціації учасників АТО, яка в Івано-Франківську займається розподілом житла для бійців, їй сказали, що чергу формуватимуть наприкінці 2018 року.

З Асоціацією міська влада підписала меморандум. Ми виділяємо землі, а там уже вирішують, кому надати ділянку чи квартиру, — пояснив Руслан Марцінків

Міський голова додав, що в рамках співпраці з Міською асоціації АТО житлом забезпечили вже більше 40 бійців:

Зі свого боку я можу лише поговорити із головою спілки добровольців АТО Прикарпаття Василем Андріївим, аби він якось посприяв просуванню черги.

До слова, проект «Житло для учасників АТО» діє з липня 2016 року. Його реалізовують за ініціативи бійців, що не вимагають фінансування ні з міського, ні з обласного бюджетів.

Суть проекту полягає в тому, що Івано-Франківська міська влада дає земельну ділянку ветеранській організації. На тій ділянці атовці пропонують інвестору-забудовнику звести багатоповерховий житловий будинок. Потім частину квартир забудовник має віддати учасникам АТО.

Черга на отримання квартири формується так:
* Інваліди АТО – ІІІ групи
* Багатодітні учасники АТО
* Малозабезпечені учасники АТО
* Інші учасники АТО

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 грудня 2017, 13:18
Не нададуть. Добровольці поза законом. Треба було мати клепку в голові і йти в ЗСУ офіційно оформлятися і то навряд чи би отримав. А краще б не на війну поперся людей вбивати, а за той час за кордоном би собі на хату заробив, не примушував жінку жебрати
Відповісти

, 05 грудня 2017, 13:52
Детей родителям а самим к нам в Польшу.Мужика своего тупого хохла на стройки в ведрах гамно таскать и сцалой тряпкой сральники на автобанах драить а самой к далнобойщикам интенсивно головой работать.Смотришь "безвыза"поможет и на хатынку заработать!слава украине майдану слава!
Відповісти

, 05 грудня 2017, 14:05
В словах москаля хоча й образливих є рація. Жиди розграбували Україну і знекровили народ, примусивши євробомжів українців поневірятися за кордоном на самій чорній роботі. А жінки й справді по більшості працюють повіями. Як не на трасі то в гувернантках їх деруть
Відповісти

, 05 грудня 2017, 14:51
Це правда!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: