До Калуша з презентацією книжок завітали літератори зі Львова (фото)

3 грудня до м.Калуша з презентацією книжок завітали літератори з м. Львова. В центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка свою книжку «Козаки. Слов’яни проти орди» презентував Тарас Каляндрук, а в дитячій - Роман Вихор знайомив діток з своєю новою книжкою «Дідова наука».

Тарас Каляндрук – автор багатьох цікавих історичних книжок (розвідок) та документальних фільмів, які вдало поєднують в собі глибоку наукову і талановиту популяризаційну складову. Автор ряду сценаріїв до фільмів та телепередач де виступав і як режисер.

Тарас Каляндрук – відомий український дослідник лицарської культури, автор історичних праць, що стали культовими («Таємниці бойових мистецтв України», «Загадки козацьких характерників») – провів колосальну дослідницьку роботу, зібравши на теренах Слов'янщини багатющий історичний матеріал, який ліг в основу цієї книги. Дослідження доповнюють унікальні зображення археологічних знахідок, давні та сучасні малюнки, світлини, що невідомі широкому загалу.

У новій книзі Т. Каляндрука читач знайде чимало великих і малих відкриттів, які у сукупності творять нове бачення історії виникнення козацтва, абсолютно відмінне від того, що протягом уже не одного століття нав'язується нам московськими окупантами. За фундаментальним підходом до теми слов'янського коріння козацтва та обсягом опрацьованого матеріалу, цю працю, без сумніву, можна поставити в один ряд з «Історією запорізьких козаків» Д. Яворницького та «Слов'янськими старожитностями» П. Й. Шафарика. 

Звичайно, що творчість Тараса Каляндрука викликає шалений спротив наших ворогів і їх прислужників, які намагаються замовчувати не лише праці, а й навіть саме прізвище автора. Але це марні намагання, нова книга радикально вплине на думаючу, ерудовану частину українського суспільства і, впевнений, матиме резонанс за кордоном.

Книжка Романа Вихора «Дідова наука», вводить юного читача в таємничий і привабливий світ виховання неординарних особистостей, здатних у майбутньому врятувати свою націю і світ. Читачі та їх батьки з цікавість слухали письменника. Зустріч дітей із автором була щирою і неймовірно емоційною.

Після заходу письменник всім присутнім дітям подарував свою книжку з автографом. Роман Вихор, окрім того, що пише для дітей, займається і навчає молодь українському бойовому мистецтву, щиро вболіває і робить багато для того, щоб юні українці виросли справжніми патріотами і захисниками своєї землі. 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: