У Народному домі Болехова старі вікна замінили на нові (фото)

Народний дім – це той осередок, де людина повинна раціонально проводити свій вільний час, розвивати свої таланти, культурно відпочивати, отримувати естетичну насолоду. Тож, напевне, кожному приємно завітати до впорядкованого, сучасного закладу культури, задовольнивши свої культурно-духовні інтереси та вподобання. Та, на жаль, не всі заклади культури  відповідають сучасним духовним запитам відвідувача. Не є винятком і Народний дім м. Болехова. Тут проводять різноманітні міські свята і заходи, збори, концерти, конкурси і фестивалі.  Народний дім об’єднує навколо себе не лише мешканців міста і міської ради, а й організовує співпрацю з іншими районами. Проте, стан приміщення бажає кращого.

 Тривалий час тут ніяких ремонтних робіт не проводилось.  У приміщенні закладу у холодну пору року не трималося тепло.  А все це створювало незручності для працівників клубної установи та відвідувачів некомфортні умови для  їхнього перебування.

Аби створити належні умови перебування культпрацівників та гостей Народного дому директор установи, Богдан Качур звернувся по допомогу до місцевої влади з прохання дати нове життя закладу.  Вирішити питання вдалося завдяки налагодженій співпраці міської та обласної ради. Депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Іванович Черневий всебічно сприяє розвитку нашого краю, і завжди, у межах своєї компетенції, готовий допомогти. Він і цього разу не залишився осторонь та підтримав ініціативу директора Народного дому. «Розвиток об’єктів соціальної інфраструктури сприяє розвитку культури, освіти, спорту, підвищенню соціальних умов для населення. Я завжди підтримував потреби та добрі наміри громад, а тому й надалі допомагатиму в реалізації таких необхідних та чудових ініціатив», - зазначив Юрій Черневий. За словами депутата обласної ради, аби вирішити проблему тепловтрат, перш за все, було вирішено реконструювати систему опалення клубної установи, але проконсультувавшись з будівельниками виявилося, що для того аби підвищити енергоефективність, найперше слід замінити старі, зношені вікна на нові енергозберігаючі, інакше заміна системи опалення не дасть бажаного результату. Відтак, за сприяння депутата, рішенням Івано-Франківської обласної ради «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік» було виділено кошти на капітальний ремонт Народного дому м. Болехова у сумі 400 тис. грн. Оцінивши об’єми робіт, виявилося що цих коштів вистачить на  заміну вікон та дверей у Народному домі. Замовником та розпорядником коштів є департамент будівництва житлово-комунального господарства містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації.

Міський голова та депутат обласної ради спільно проінспектували хід виконання робіт. Під час візиту оглянули якість встановлених вікон, поспілкувалися з директором установи та керівником підрядної організації, яка виконує роботи з облаштування відкосів. Ремонтники розповіли, про вжиті заходи для покращання теплоізоляції приміщення і пообіцяли завершити роботи до кінця грудня. На даний час, у приміщенні замінено 24 вікна та 2 дверей, і триває робота по облаштуванню відкосів.

Зі слів депутата обласної ради, заміна вікон та дверей – це лише перший крок до енергозбереження приміщення, наступний етап, який хотілося б реалізувати – реконструкція покрівлі Народного дому.

У свою чергу міський голова зазначає: «Навіть у складний фінансово-економічний час, нам спільними зусиллями вдається реалізовувати різноманітні проекти, левова частка яких пов’язана з енергоефективністю та енергозбереженням. Тішить розуміння та налагоджена співпраця з депутатами різних рівнів, котрі допомагають нам реалізовувати заплановане».

Відтак, проведені роботи дозволять значно зменшити втрати тепла у холодну пору року, заощадити енергоносії, забезпечать належні умови перебування культпрацівників та гостей Народного дому і стануть добрим початком на шляху до сучасного закладу культури.

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: