В Івано-Франківську поліцейські поспілкувались із “проблемними” підлітками (фото)

До такої форми профілактичної роботи з неповнолітніми, які перебувають на обліку в працівників Івано-Франківського відділу поліції, долучилися і спеціалісти Івано- Франківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Наразі в обласному центрі під посиленим контролем працівників ювенальної превенції знаходяться 20 дітей, а загалом на Прикарпатті таких налічується близько сотні. З кожним з неповнолітніх, які через скоєння правопорушень чи неналежну поведінку потрапили в поле зору правоохоронців, поліцейські систематично проводять індивідуальні та колективні зустрічі, спілкуються з їх батьками чи опікунами, взаємодіють з педагогами навчальних закладів, пише ГК.

Під час тренінгу в Центрі відвідування для дітей,які перебувають в конфлікті із законом Івано-Франківський Мцсссдм інспектор ювенальної превенції Івано-Франківського ВП Тетяна Кравців та працівник Івано-Франківського МЦСССДМ Ірина Лущак намагалися допомогти підобліковим підліткам самостійно з’ясувати причини своєї проблеми та відшукати шлях до виправлення ситуації.

Зважаючи на те, що захід відбувся в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерного насильства», особливу увагу його організатори привернули до проблеми недопущення насилля в колі сім’ї та подолання його наслідків.

Працівники ювенальної превенції Прикарпаття практикують різноманітні форми профілактичної роботи з неповнолітніми правопорушниками, шукають найбільш ефективні методи, які дозволять дітям, котрі з тих чи інших причин переступили межу Закону, стати законослухняними членами суспільства.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: