Чому Росії не вигідне об’єднання "ЛНР" і "ДНР": відповідь експерта

Кремль не зацікавлений в об’єднанні "ЛНР" і "ДНР" в одне утворення, бо тоді керувати ситуацією на цих територіях буде важче.

Таку думку висловив екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов, повідомляє "Апостроф".

"У ситуації, коли є два центри, маніпулювати і влаштовувати різні розводки набагато легше, ніж якщо центр один. Це ми зараз і побачили: коли треба було вирішувати проблему в Луганську, прийшли війська з Донецька. Якщо, не дай Бог, виникне проблема в Донецьку, то прийдуть війська з Луганська", – пояснив екс-депутат.

Пономарьов додав, що це зручний механізм для вирішення питань на окупованих територіях.

Силовикам, звичайно, простіше мати єдиноначальність, але все-таки за ситуацію в цілому відповідає пан Сурков, а він звик до такої каламутної води, – зазначив він.

Пономарьов додав, що конфлікт у лавах бойовиків незабаром погасять.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 грудня 2017, 15:35
Вязень сумління Саакашвілі: "Порошенко планує мене вбити. Не дайте їм здійснити цей злочин" https://www.youtube.com/watch?v=SsiojaNRTLM
Відповісти

, 05 грудня 2017, 16:28
Луценко(генпрокурор укр):" Ещё одного переворота, я не допущу"
Відповісти

, 05 грудня 2017, 17:25
на жаль влада зробила все аби виникли протесні настрої але згодіться з тим .що якщо правда є про гроші для сакашвілі від курченка то це вже аморально навіть для політики і незабувайте про дивну дружбу сакашвілі з тим сашою-він був радником -який виявився ГРУ-ФСБ діючим!!!нехочу вірити що сам СААК фсб але так легковажити може тільки безвідповідальна людина
Відповісти

, 06 грудня 2017, 1:19
После смены власти на Украине в результате госпереворота в городах Юго-Востока начались массовые акции протеста. Жители Донбасса, опасаясь разгула национализма и не доверяя нелегитимному правительству, стали требовать федерализации Украины, а также придания русскому языку статуса второго государственного. После того, как 7 апреля и.о. президента Украины Александр Турчинов объявил, что в отношении людей, занявших административные учреждения в Луганске, Донецке и Харькове, власти страны будут проводить антитеррористическую операцию, протестующие отказались считать свои земли частью Украины. После чего 11 мая в Донецкой и в Луганской областях прошли референдумы о самоопределении при явке - 74% и 75% соответственно. Впоследствии были провозглашены Донецкая и Луганская Народные Республики, силы самообороны этих образований были объявлены народными армиями. 24 мая 2014 года Донецкая и Луганская народные республики подписали документ об объединении в составе единого государства Новороссия.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: