У Франківську презентували книжку про відомого бургомістра Станіславова (фоторепортаж)

Вчора, 4 грудня, в Івано-Франківську відбулась презентація книжки «Камінський і профітролі».

Книжка присвячена видатному урядовцеві позаминулого сторіччя, “найкращому бургомістрові” Станіславова Ігнацієві Камінському. Під однією обкладинкою читачі зможуть знайти різні розповіді про Камінського, пише ГК.

“Книжка вийшла доволі гарною, як за змістом, так і на вигляд. Все найвищої якості”, – каже Володимир Єшкілєв, модератор.

Також він додає, що публікація книги – обов’язок місцевих інтелектуалів. Мовляв, Камінський також є засновником нашого міста, бо він його перебудував. Тому у книжці зібрані спогади, які писав Камінський наприкінці життя.

Сам Іван Бондарєв, упорядник книги, каже, що йому випадково потрапили в руки деякі спогади Камінського, і після того виникла ідея зробити книгу.

“Книжка читається, як пригодницький роман”, – наголошує Бондарєв.

Він додає, що книга так називається, бо колись саме завдяки Камінському Станіславів дізнався про профітролі і саме йому ми завдячуємо тим, що живемо у такому місті.

Володимир Іванишин, мецинат і власник ресторану “Профітроль”, каже, що франківці мають знати своїх героїв, тому спочатку встановили скульптуру, а згодом вдалось видати книгу.

“Книга цікава, і важливо те, що у міста є свої цікавинки. Таких людей, як Камінський, важливо знати, в першу чергу – для саморозвитку”, – зазначив Володимир Федорак, начальник управління культури ОДА.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: