Святкування Нового року біля головної ялинки вартуватиме Франківську майже 100 тисяч

Департамент культури Івано-Франківської міської ради провів аукціон на закупівлю послуг з «Організації і проведення новорічної шоу-програми «Новорічна ніч-2018».

Про це йдеться на сайті публічних закупівель Prozorro, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

Планується, що концертна програма розпочнеться о 23 годині 31 грудня та триватиме до 3 години 1 січня.

У торгах взяли участь два учасника: ФОП Данильчук Микола Андрійович з пропозицією 97 тисяч 900 гривень та ФОП Галаса Іван Омельянович – 97 тисяч 400 гривень. Наразі по переможцю, а це найнижча подана пропозиція очікується рішення.

Переможець повинен буде забезпечити святкування звукотехнічним та світлотехнічним обладнанням, оформити сцену, надати піротехнічні послуги.

За даними Opendatabot ФОП Галаса Іван Омелянович зареєстрований у селі Лоєва Надвірнянського району.  Основним видом діяльності цього підприємця є "оптова торгівля іншими товарами господарського призначення". Щоправда, серед додаткових КВЕДів є "театральна та концертна діяльність".Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 грудня 2017, 20:16
Маю таку інформацію. Під час новорічних свят будуть проводитися регулярні облави для мобілізації в АТО в черговий котел. В центральній частині міста і біля ялинки теж. Для утримання при владі Порошенко потрібен новий Іловайськ. Гребуть не тільки молодь, але й всіх підряд чоловіків не зважаючи на стан здоровя. не забувайте, що призовний вік на мобілізацію за злочинним законом до 62 роки, так що майже ніхто не застрахований. Пильнуйте себе та рідних. Стережіться комісарів, селфіків та кадебістів, переодягнутих в цивільне
Відповісти

, 06 грудня 2017, 19:39
дибіл ти, бл...я, ембіцил проплачений...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: