Представники Богородчанщини знайомилися з польським досвідом діяльності повітових установ та організацій (фото)

Члени делегації Богородчанського району, які відвідали Олеський повіт протягом 28-29 листопада, мали змоги провести тематичні зустрічі з представниками польських установ та організацій.


Найперше члени делегації ознайомилися із загальними характеристиками повіту, його гордістю, успіхами та проблемами. Доповідь на зазначену тематику провів староста повіту Станіслав Бєлка.


З метою ознайомлення з діяльністю системи Служби надзвичайних ситуацій начальник ДСНС району Мар’ян Мартинець, начальники відділу надзвичайних ситуацій і відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Василь Глодан і Сергій Сікора провели зустрічі з працівниками повітового відділу державної протипожарної служби та 8-ми добровільних пожежних дружин. За результатами попередніх років, повіт займав одне з перших місць польського загальнодержавного рейтингу ефективності відділів надзвичайних ситуацій. Як зазначив експерт з організації служби надзвичайних ситуацій Войцех Вєха (колишній керівник повітового відділу державної протипожарної служби) – успіх їх діяльності пов'язаний із великою вмотивованістю членів добровільних пожежних дружин, до складу яких входять цілі родинні династії.


Ознайомитися на практиці з діяльністю страхової медицини мали змогу заступники голів Богорадчанської та Маловисківської райдержадміністрації Василь Поштарюк і Лілія Синчук, головні лікарі Богородчанської ЦРЛ і Солотвинської РЛ Юрій Павлушинський та Манолій Піцуряк. Як зазначив директор Повітового шпиталю в Олєсно Анджей Прохота, основною проблемою сьогоднішнього дня є нестача кадрів – особливо сімейних лікарів, загальних хірургів і гінекологів. Що стосується матеріального забезпечення, то велику допомогу в придбанні сучасного медичного обладнання надає ЄС.


Директор районного центру зайнятості Володимир Кобилюк і заступник керівника апарату райдержадміністрації Андрій Деркач ознайомилися з роботою повітового управління праці, а начальник відділу культури Галина Канюк та заступник начальника управління економічного розвитку та інфраструктури Роман Капущак відвідали школу-інтернат професійного спрямування (деревообробна і металообробна галузь) для дітей із складними життєвими обставинами.


Начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Іван Дрогомирецький ознайомився з роботою навчально-виробничого ліцею в гміні Доброджень, що займається підготовкою спеціалістів деревообробної справи. У ході зустрічі представник фірми «Clear», яка є світовим лідером виготовлення меблевої продукції, запропонував для учнів богородчанщини можливість безкоштовно проходження навчання у зазначеному закладі з подальшим працевлаштуванням на підприємстві. На разі місцевими посадовцями розглядається можливість впровадження зазначеної ініціативи.

Світлина від Богородчанська районна державна адміністрація.

Світлина від Богородчанська районна державна адміністрація.

Світлина від Богородчанська районна державна адміністрація.

 

 
Богородчанська районна державна адміністрація

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: