На Прикарпатті 18-річному сироті купили будинок (фото)

Четвертий рік поспіль у Галицькому районі здійснюється придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.

 

Всього впродовж 2014-2017 років в районі придбано житло для 12 дітей даної категорії. Це 2 квартири та 3 житлові будинки, повідомляє Галицька РДА. 

 

На первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації як дитина-сирота перебував 18-річний Крупка Іван Зеновійович, який зареєстрований в с.Колодіїв Галицького району, вул.Центральна, 31а, будинок якого непридатний для проживання.

 

На початку року під час засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації було розглянуто питання про виділення коштів для придбання житла дитині-сироті Івану Крупці. Вирішено спрямувати кошти для придбання житла дитині-сироті, а також підготувати клопотання на засідання комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

 

Службою у справах дітей районної державної адміністрації проведено роботу щодо пошуку житла, придатного для проживання. Знайдено та придбано будинок, загальною площею – 74,3 кв.м., житловою площею – 53,3 кв.м., який знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., Галицький район, с.Дорогів, вул.Центральна, 60.

 

Ринкова вартість будинку складає 177479,00 (сто сімдесят сім тисяч чотириста сімдесят дев’ять гривень). Земельна ділянка 0,2118 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

Вартість земельної ділянки становить 92 492,00 грн. (дев’яносто дві тисячі чотириста дев’яносто дві гривні 00 копійок) згідно висновку експерта про експертну оцінку.

 

Для купівлі житла виділено кошти з районного бюджету (92,5 тис.грн.) відповідно до районної цільової Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та кошти з обласного бюджету в сумі 177,4 тис.грн.

 

Вчора, 4 грудня очільники району вручили договір купівлі-продажу та ключі від житлового будинку особі з числа дітей-сиріт Крупці Івану.

 

Привітати з цією подією нового власника прийшли сільський голова Степан Фрик, депутат районної ради, місцевий підприємець Петро Стефанюк та парох села Дорогів о.Ярослав Антонів.

 

Присутні висловили сподівання на те, що з придбанням даного житла дитина, на долю якого випало чимало випробувань, буде впевненіше почувати себе та будувати плани на майбутнє.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: